Menu

Electrolux EW6T4261P PerfectCare 600

Cechy produktu
  • Producent Electrolux 
  • Sposób ładowania góra 
Opis

Programy parowe SensiCare Program antyalergiczny z parą Pojemnik na proszek albo płyn Pralka ładowana od góry PerfectCare 600 EW6T4261P funkcjonalna pralka ładowana od góry, rewelacyjnie sprawdza się w śladowych, nieustawnych przestrzeniach.

wyposażona w system ważenia ładunku, automatycznie dopasowuje proces prania. Dzięki programowi zapewniającemu rozprowadzanie płynu zmiękczającego, pranie na dłużej zachowuje świeżość. POZNAJ PRALKĘ PERFECTCARE TOP SensiCare ulepszona pielęgnacja ciuchów w krótszym czasie.

System SensiCare dopasowuje właściwości cyklu prania do ładunku, by zapobiec zbyt długiemu praniu ciuchów. Dzięki temu dłużej zachowują one swój ciekawy wygląd. SensiCare - udoskonalona pielęgnacja ubrań w krótszym czasie TimeManager przystosuj proces prania do swoich potrzeb.

Upewnij się, iż czas prania jest przypasowany do Twojego planu dnia. Dzięki funkcji TimeManager® może zaplanować cykl tak, by pranie było gotowe właśnie wtedy, gdy tego Ci potrzeba. Program Antyalergiczny z parą Dodaj parę,rozszerzyć produktywność prania Program Antyalergiczny plus para pozwala usuwać bakterie z odzieży, łącząc działanie pary wodnej z wysokowydajnym programem prania.

Pojemnik na detergent FlexiDose pojemnik jest przypasowany do użycia detergentu w płynie jak i w proszku. Jest on również zamontowany w sposób, który pozwala prosto go wyjąć w celu przemycia. Technika PowerJet zastosowana w tej pralce technologia PowerJet pomaga utrzymać dozownik detergentu w czystości, dzięki wykorzystaniu strumieni wody pod wysokim ciśnieniem.

Pozwala to jeszcze w pełni wykorzystać użyty detergent. Pojemność pojemność - pokaźna objętość pralki sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze. Samopozycjonowanie bębna Bęben po zakończeniu cyklu ustawia się w pozycji do otwarcia drzwiczek.

dzięki temu nie musisz obracać bębnem by uzyskać dostęp do prania. Cicha pralka Pralka jest wyjątkowo cicha, więc spokojnie można planować pranie choćby w wieczornych godzinach nieutrudniając życia domownikom.

Program sport wyśmienity program do ubrań sportowych, które potrzebują częstego i szybkiego prania. Program Outdoor Program do odzieży ze specjalnymi membranami.Program gwarantuje nie tylko odpowiednią pielęgnację,także przywracanie wodoodporności ciuchów.

Program 14min Super szybki program, który w ciągu 14 min zapewnia pełny cykl prania czyli pranie, płukanie i wirowanie. Program do ubrań dziecięcych Program do ciuchów dziecięcych, które wymagają delikatnego traktowania i specjalnej temperatury.

Blokada przed dziećmi Dzięki blokadzie Twoje dziecko nie będzie w stanie przypadkiem uruchomić urządzenia bądź zmienić Twoich ustawień. Woolmark dokument Woolmark Blue tej pralki daje gwarancję, że będzie ona prać Twoje wełniane rzeczy z najwyższą dbałością....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.