Menu

Electrolux EW7T3372SP PerfectCare 700

Cechy produktu
  • Producent Electrolux 
  • Sposób ładowania góra 
  • Wyświetlacz elektroniczny tak 
  • Automatyka wagowa tak 
Opis

Programy parowe SensiCare Timemanager Pojemnik na proszek albo płyn Pralka ładowana od góry PerfectCare 700 EW7T3372SP funkcjonalna pralka ładowana od góry, doskonale sprawdza się w niewielkich, nieustawnych przestrzeniach.

zaopatrzona w system ważenia ładunku, automatycznie dostosowuje proces prania. Dzięki programowi gwarantującemu rozprowadzanie płynu zmiękczającego, pranie na dłużej zachowuje świeżość. POZNAJ PRALKĘ PERFECTCARE TOP Programy parowe Pralka, która pomaga również w prasowaniu.

Programy parowe zezwalają na odświeżanie odzieży i usuwanie z niej zagnieceń. Dzięki czemu można w niedługim czasie ponownie ją założyć albo istotnie łatwiej wyprasować. SensiCare lepsza pielęgnacja ciuchów w krótszym czasie.

System SensiCare dostosowuje atrybuty cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ciuchów. Dzięki czemu dłużej zachowują one swój ciekawy wygląd. SensiCare - ulepszona pielęgnacja ciuchów w krótszym czasie TimeManager dostosuj proces prania do swych potrzeb.

Upewnij się, że czas prania jest dostosowany do Twojego planu dnia. Dzięki funkcji TimeManager® może zaplanować cykl tak, żeby pranie było gotowe właśnie wtedy, gdy tego Ci trzeba. Easy Access Łagodne podejście do kwestii dostępu do pralki.

Dzięki otwieranej przy pomocy przycisku pokrywie i miękko otwierającym się drzwiczkom bębna niepowtarzalny system SoftAccess powoduje, że wkładanie i wyjmowanie prania z pralki jest wyjątkowo łatwą czynnością. Czyste pranie – cicho i skutecznie by zapewniać efektywne i praktycznie bezgłośne pranie, ta pralka jest zaopatrzona w energooszczędny silnik inwerterowy firmy Electrolux, objęty 10-letnią gwarancją.

Pojemnik na detergent FlexiDose pojemnik jest przypasowany do wykorzystania detergentu w płynie jak i w proszku. Jest on w dodatku zamontowany w sposób, który pozwala łatwo go wyjąć w celu przemycia. Technika PowerJet zaimplementowana w tej pralce technologia PowerJet pomaga utrzymać dozownik detergentu w czystości, dzięki wykorzystaniu strumieni wody pod wysokim ciśnieniem.

Pozwala to także kompletnie wykorzystać użyty detergent. Pojemność objętość - znaczna objętość pralki sprawia, iż oszczędzasz czas i pieniądze. Samopozycjonowanie bębna Bęben po zakończeniu procesu ustawia się w pozycji do otwarcia drzwiczek.

dzięki temu nie musisz obracać bębnem by uzyskać dostęp do prania. Cicha pralka Pralka jest wyjątkowo cicha, więc spokojnie można planować pranie nawet w wieczornych godzinach nieutrudniając życia domownikom.

Program Outdoor Program do odzieży ze specjalnymi membranami.Program zapewnia nie tylko odpowiednią pielęgnację,dodatkowo przywracanie wodoodporności ciuchów. Wąż Aquastop W komplecie dołączono wysokiej klasy wąż AquaStop.

Program sport wyśmienity program do ubrań sportowych, które potrzebują częstego i szybkiego prania. Program 14min Super prędki program, który w ciągu 14 min zagwarantuje pełny proces prania czyli pranie, płukanie i wirowanie.

Program do ciuchów dziecięcych Program do ubrań dziecięcych, które wymagają delikatnego traktowania i specjalnej temperatury. Blokada przed dziećmi Dzięki blokadzie Twoje dziecko nie będzie w stanie przypadkiem uruchomić urządzenia bądź zmienić Twoich ustawień.

Woolmark dokument Woolmark Green tej pralki daje gwarancję, iż będzie ona prać Twoje wełniane rzeczy z najwyższą trosceą.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.