Menu

Gorenje Pralka slim WE72S3

Cechy produktu

  • Producent Gorenje 
  • Sposób ładowania góra 
  • Kolor biały 

Opis

Bęben WaveActive
Delikatny w traktowaniu każdego rodzaju odzieży
unikalny wzór bębna w zarysie fali w połączeniu ze specjalnymi falistymi żebrami 3D zmiękcza włókna, gwarantując najłagodniejszy cykl prania ubrań dla wspaniale czystych efektów i małych zagnieceń.
AutoWash
zawsze trafny program
Nie możesz zdecydować, który program wybrać? Po prostu wybierz AutoWash, a Twoja pralka wybierze najlepszy proces prania dla Twoich ciuchów. Możesz się zrelaksować, ubrania będą nieskazitelnie czyste, bez względu na materiał z jakiego są wykonane.
Prosty interfejs
Trzy kroki i gotowe
Łatwy w użyciu interfejs z centralnie umieszczonym pokrętłem wyboru pozwala na rozpoczęcie prania w 3 prostych krokach włącz pralkę, wybierz program i naciśnij start!
AllergyCare
Dodatkowa ochrona dla wrażliwej skóry
Program AntyAlergiczny wykorzystuje wyższą temperaturę i uzupełniające płukanie, aby produktywnie wyeliminować ślady detergentu na tkaninie. Alergeny, które mogą wywoływać podrażnienia, są usuwane, a delikatna skóra pozostaje chroniona.
StableTech
Nigdy więcej wibracji
powiększona stabilność i znacznie zredukowane wibracje dzięki bocznym i dolnym panelom StableTech wywołującym znaczne obniżenie poziom hałasu choćby przy najwyższych prędkościach wirowania.
SterilTub
za każdym razem przyjemnie pachnąca praniem
Pranie w niższych temperaturach może prowadzić do powstania świetnych warunków rozwoju bakterii, które z kolei mogą wywoływać nieprzyjemny zapach prania. SterilTub usunie bakterie z wnętrza urządzenia i zapewni, że pranie za każdym razem będzie pachniało świeżością.
Gładkie Drzwi
Wlwgancki wygląd i łatwu załadunek
wielkie drzwi, tworzone z jednego kawałka tworzywa bez żadnych śrub, zapewniają stabilność, uniemożliwiają denerwującym piskom albo skrzypieniu. Drzwi otwierają się do pełneych 180 poziomów, więc opróżnianie i ładowanie bębna jest tak proste, jak to tylko realne.
ChildLock
Bezpieczeństwo dla ciekawskich dzieci
podczas prania drzwi pozostają zamknięte, zapobiegając nawet najistotniej dociekliwemu dziecku ich otwarcie. Aby uzyskać dodatkową ochronę, panel kontrolny można zablokować, naciskając specjalną kompozycję klawiszy, co uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień.
szybkie pranie 20‘
Twoje ulubione ubrania są zawsze gotowe do założenia
starczy 20 minut, aby odświeżyć koszulkę i inne, mniej zabrudzone ubrania. Twój wybrany zestaw zawsze będzie gotowy.
towar
producent
Kod producenta
WE72S3
EAN
3838782068195
dane podstawowe
Biały
typ
charakterystyczne
Klasa techniczne Zużycie Wirowanie Funkcje Programy
warianty programów
Bawełna 20
Bawełna 30
Bawełna 40
Bawełna 60
Bawełna 90
Mix
Mix 40
Program AntyAlergia
Program Płukanie
Program Sport
Puch
Wełna/Pranie ręczne
Wirowanie
Zmiękczanie
wymiary Drzwi
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta
Telefony:
801 002 350
Opis:
Serwis i wsparcie:Centrum obsługi klienta801 002 350Infolinia czynna w dni powszednie pn. – czw. Od 8:30 od 17:00, pt. Od 8:30 do 14:30Warunki gwarancji na urządzenia sprzedawane w Polsce:Urządzenia o wadze do 20 kg takie jak kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, robot kuchenny, opiekacz itp. (z wyjątkiem maszyn do zabudowy np. Okap kuchenny, płyta ceramiczna), Nabywca ma obowiązek dostarczyć do wyznaczonego poprzez Gwaranta Autoryzowanego Punktu Serwisowego we własnym zakresie i na własny koszt, wraz z certyfikatem Gwarancyjnym (Kartą Gwarancyjną) i dowodem zakupu. Termin naprawy biegnie od dnia dostarczenia urządzenia do serwisu.Link do regulaminu: https://www.gorenje.pl/serwis-i-wsparcie/gwarancja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.