Menu

GORENJE W3E60SDS/PL

Cechy produktu
  • Producent Gorenje 
  • Sposób ładowania góra 
Opis

nowe możliwości pralki z generatorem pary SteamTech Pranie z parą korzyści dla klienta: Mniej zagnieceń Efekt anty-bakteryjny (para eliminuje większość bakterii) Możliwość całkowitego zastąpienia płynu do płukania Redukuje nieprzyjemne zapachy Czyści bęben Im więcej pary pralka kreuje, tym udoskonalone efekty końcowe.

Po co para? Para sprawia podwyższenie temperatury w bębnie, co prowadzi do rozluźnienia włókien tkanin i na skutek czego redukcji zagnieceń Działanie zmiękczające pary zastępuje płyn do płukania, dzięki czemu pranie staje się bardziej naturalne (mniej chemii trafia do ścieków) i oszczędne Wyższa temperatura usuwa bakterie, alergeny i roztocza świetne rozwiązanie dla osób z problemami alergicznymi Powyższe ma także wpływ na redukcję nieprzyjemnych zapachów i utrzymanie bębna w czystości Czemu wybrać pralkę Gorenje SteamTech? Programy parowe ubrania mniej zagniecione, łatwiejsze do prasowania, bez alergenów i roztoczy AutoWash- automatyczny dobór ilości wody i czasu prania, a także płukania w zależności od wielkości załadunku, a także rodzaju tkanin Bęben WaveActive - niepowtarzalny wzór bębna zagwarantuje najłagodniejszy proces prania ubrań dla świetnie czystych efektów i śladowych zagnieceń.

Steril Tub - program samoczyszczący, dzięki któremu pranie za każdym razem pachnie świeżością Program prędki 20 min(W linii Essential) - oszczędzasz czas i zasoby przy niewielkich zabrudzeniach StopAddGo funkcja, która zezwala na przerwanie cyklu prania w początkowej fazie, by dodać albo pousuwać komponenty garderoby.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.