Menu

GORENJE WS168LNST

Cechy produktu

  • Producent Gorenje 
  • Sposób ładowania góra 
  • Kolor biały 

Opis

Pralka WS168LNST

IonTech
eliminuje o 30% więcej plam

IonTech wykorzystuje moc naturalnego procesu jonizacji do sprawniejszego usuwania skażeń bez wysokich temperatur i dodatkowych substancji chemicznych. Detergent rozpuszcza się lepiej w wodzie, dzięki temu roztwór czyszczący może równomiernie wniknąć w pranie. Skutkiem jest 30% więcej usuniętych plam, nawet w niskich temperaturach. IonTech zapobiega dodatkowo osadzaniu się kamienia na grzałce, co przedłuża żywotność pralki.

Bęben WaveActive
finezyjny w traktowaniu każdego typu odzieży

unikalny wzór bębna w kształcie fali w połączeniu ze specjalnymi falistymi żebrami 3D zmiękcza włókna, zapewniając najłagodniejszy proces prania ciuchów dla perfekcyjnie czystych efektów i znikomych zagnieceń.

Silnik Inverter PowerDrive
potężny, lecz cichy silnik

Ten cichy,wyjątkowo efektywny silnik pozostał zaprojektowany, by zapewnić długą żywotność pralki, oszczędzając energię w każdym cyklu.

IonWash 59
idealnie czyste pranie w mniej aniżeli godzinę

IonWash 59 "momentalnie i delikatnie wyeliminuje o 30% więcej plam, zapewniając w ten sposób efekt prania, nawet przy załadunku w.

StainExpert
najmocniej efektywna usuwanie plam

Skuteczne eliminowanie plam nie wymaga już wysokiej temperatury ani dodatkowych zabiegów przed praniem. Wspaniałe połączenie temperatury, czasu i ilości wody automatycznie eliminuje do 36 rodzajów uporczywych plam z 3 głównych grup:

DoseAid
trafna dawka detergentu dla każdego prania

DoseAid zawsze pomoże ci znaleźć trafną dawkę detergentu, niezależnie od obciążenia, które wkładasz do pralki, dzięki temu możesz być pewien, że używasz detergentu w najmocniej ekonomiczny i bezpieczny sposób.

AutoWash
zawsze stosowny program

Nie możesz zdecydować, który program wybrać? Po prostu wybierz AutoWash, a Twoja pralka wybierze najlepszy proces prania dla Twoich ubrań. Możesz się zrelaksować, ubrania będą nieskazitelnie czyste, bez względu na materiał z jakiego są wytworzone.

Odświeżanie parą
zawsze odświeżone ubrania

Ten specyficzny program wykorzystuje generator pary do wytwarzania obfitych ilości pary, która odświeża ubrania i ułatwia prasowanie.

Prosty interfejs
Trzy kroki i gotowe

Łatwy w użyciu interfejs z centralnie umieszczonym pokrętłem wyboru zezwala na rozpoczęcie prania w 3 prostych krokach; włącz pralkę, wybierz program i naciśnij start! Bez podmenu do wybierania dodatkowych funkcji i ustawień, lecz masz swobodę w przypasowaniu ustawień obszernego interfejsu dotykowego, dzięki temu możesz być pewny, iż Twoje ubrania będą prane tak, jak uwielbiasz.

EcoEye
Zużycie energii zawsze pod kontrolą

Łatwy do odczytania wskaźnik EcoEye gwarantuje w czasie rzeczywistym informację zwrotną na temat sprawności wybranego programu, pomagając oszczędzać wodę i energię.

AllergyCare
Dodatkowa ochrona dla wrażliwej skóry

Program AntyAlergiczny wykorzystuje wyższą temperaturę i uzupełniające płukanie, aby efektywnie polikwidować ślady detergentu na tkaninie. Alergeny, które mogą powodować podrażnienia, są usuwane, a delikatna skóra pozostaje chroniona.

StableTech
Nigdy więcej wibracji

rozszerzona stabilność i wyraźnie zredukowane wibracje dzięki bocznym i dolnym panelom StableTech wywołującym wielkie obniżenie poziom hałasu choćby przy najwyższych szybkościach wirowania.

SterilTub
za każdym razem przyjemnie pachnąca praniem

Pranie w niższych temperaturach może prowadzić do powstania wyśmienitych warunków rozwoju bakterii, które z kolei mogą wywoływać nieprzyjemny zapach prania. SterilTub usunie bakterie z wnętrza urządzenia i zapewni, że pranie za każdym razem będzie pachniało świeżością.

Gładkie Drzwi
wytworny wygląd i łatwu załadunek

pokaźne drzwi, produkowane z jednego kawałka tworzywa bez żadnych śrub, gwarantują stabilność, zapobiegają denerwującym piskom lub skrzypieniu. Drzwi otwierają się do pełneych 180 stopni, więc opróżnianie i ładowanie bębna jest tak proste, jak to wyłącznie realne.

Tryby prania
doskonale dopasowane do Twoich potrzeb prania

Nasza technologia zapewnia, iż każdy typ tkaniny jest prany w najkorzystniejszy możliwy sposób, dzięki optymalnej kompilacji temperatury, ilości wody, czasu prania i prędkości wirowania. Te ustawienia można na dodatek przystosować za pomocą przeróżnych trybów prania, dzięki temu można znaleźć odpowiednią kompilację do aktualnych potrzeb

SuperSilent
Bądź gotowy na nocne pranie

Najcichsze pralki WaveActive pracują na poziomie hałasu odpowiadającym rozmowie dwóch osób prowadzonej szeptem. Cicha praca jest rezultatem specjalnej izolacji akustycznej, sprawnych silników, wysokiej jakości materiałów i najnowocześniejszych rozwiązań systemu przemywającego.

Oświetlenie bębna
Nigdy więcej brakujących skarpet

nadzwyczajnie umieszczone światło LED finezyjnie oświetla bęben i prosty załadunek i rozładunek.

ChildLock
Bezpieczeństwo dla ciekawskich dzieci

w trakcie prania drzwi pozostają zamknięte, zapobiegając nawet najistotniej dociekliwemu dziecku ich otwarcie. Aby uzyskać dopełniającą ochronę, panel kontrolny można zablokować, naciskając specjalną kompilację klawiszy, co zapobiega przypadkową zmianę ustawień.

subtelny dzwięk
Nigdy więcej denerwujących dźwięków

Pralki WaveActive są nie tylko przychylne dla prania,dodatkowo dla uszu. Subtelne dźwięki dają łagodne informacje zwrotne o wybranych funkcjach lub programach.

szybkie pranie 20
Twoje ulubione ubrania są zawsze gotowe do założenia

wystarczy 20 minut, żeby odświeżyć koszulkę i inne, mniej zabrudzone ubrania. Twój wybrany komplet za każdym razem będzie gotowy.

JoggerDial
Prosty wybór przez przekręcenie pokrętła

JoggerDial zagwarantuje szybki i prosty wybór programów piorących. Dzięki wskaźnikowi LED wybrany program jest pokaźnie widoczny pod każdym kątem i niezależnie od oświetlenia otoczenia.

A+++ (-20%)
Najwyższa wydajność energetyczna

Dzięki nowemu silnikowi Inverter PowerDrive, zoptymalizowanym programom i inteligentnym rozwiązaniom, pralki Gorenje łączą wspaniałe wyniki prania z szczególnie niskim zużyciem energii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.