Menu

MPM Product 4511-PA-21

Cechy produktu

  • Producent MPM Product 
  • Klasa energetyczna A+ 
  • Sposób ładowania góra 
  • Wysokość 85 cm
  • Szerokość 60 cm
  • Głębokość 42 cm
  • Prędkość wirowania 1000 obr/min
  • Wsad 5 kg

Opis

Pralka MPM-4511-PA-21 MPM-4511-PA-21 to pralka ładowana od frontu z maksymalnym załadunkiem 6 kg. Pracuje w klasie energetycznej A++. 23 sprawne programy prania pozwolą dobrać odpowiednie ustawienie według własnych potrzeb.

Urządzenie wyekwipowane zostało w sprawdzone technologie i maksymalną szybkością wirowania do 1000 obr./min. 23 programy prania wyjątkowa różnorodność i obfitość programów prania pozwoli zadbać o to, aby Twoje ubrania były zawsze w świetnym stanie.

dostępne programy to: bawełna 90°, bawełna 60°, bawełna 40°, bawełna 30°, bawełna zimna woda, wełna 40°, wełna zimna woda, syntetyki 60°, syntetyki 40°, plastikowe zimna woda, delikatne 40°, delikatne 30°, delikatne zimna woda, pranie ręczne nad wyraz delikatnych rzeczy, pranie ekspresowe, pranie mix, odzież sportowa, buty sportowe z tkanin i skór nienaturalnych, eliminowanie plam, intensywne pranie, płukanie, wirowanie.

Szereg dodatkowych ustawień pozwoli zoptymalizować cykl prania, przypisać uzupełniające płukanie czy nieskomplikowane prasowanie. Funkcjonalność w trakcie codziennego użytkowania pralki wyjątkowo ergonomiczną jest specjalna ochrona Anty-Closing, czyli blokada przed zamknięciem drzwi i przypadkowym włączeniem pralki poprzez dziecko.

Ochrona przed dużą wibracją i hałasem to dodatkowa funkcjonalność, która zagwarantuje bezpieczeństwo i komfort stosowania. Metka i jej znaczenie Producenci na wszystkich tkaninach załączają metki z symbolami oznaczającymi rodzaj zalecanej pielęgnacji i prania.

Każda z funkcji oznaczana jest w inny sposób. Te, które przedstawiają miskę z wodą, wskazują zasady prania w pralce, demonstrujące żelazko – prasowania, znaki zamknięte w okręgu dotyczą prania chemicznego, w kwadracie – suszenia a w trójkącie – wybielania....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.