Menu

OneConcept SG003

Cechy produktu

  • Producent OneConcept 
  • Sposób ładowania góra 

Opis

Pralka oneConcept SG003 jest urządzeniem kompaktowym z funkcją wirowania, mocą 180 Watt i łączną objętością 2,8 kg. Pralka zaprojektowana została z myślą o zaimplementowaniu poza domem, dzięki funkcji wirowania upraszcza ona suszenie wypranych ubrań na kempingach, podczas podróży i w ogrodzie. Pralka ta może być dodatkowo z powodzeniem stosowana w domach singli i mieszkaniach studenckich. Komora do wirowania przyspiesza znacznie czas suszenia ubrań, co jest zaletą szczególnie ważną przede wszelkich dla kempingowiczów, którzy nie chcą ze sobą zabierać zbyt dużo garderoby. Wyłącznik czasowy wirówki można ustawić na czas od 0 do 5 minut i dopasować adekwatnie do ilości wirowanych ciuchów. Wyłącznik czasowy prania zezwala na ustawienie czasu prania do 15 minut. Dzięki niewielkiej wadze urządzenia i kompaktowym wymiarom, a także wyjątkowo ergonomicznym uchwytom pralka z wirówką oneConcept SG003 nie zajmuje dużo miejsca, a przy tym z łatwością ją zmieścić w bagażu i transportować. Pokrywa tworzona ze zrównoważonego, wytrzymałego na złamania tworzywa sztucznego, ma częściowo krystaliczny korpus.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.