Menu

Pralka ELECTROLUX EW6T4272P + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!

Cechy produktu
  • Producent Electrolux 
  • Sposób ładowania góra 
Opis

Programy parowe SensiCare Program antyalergiczny z parą Pojemnik na proszek lub płyn Pralka ładowana od góry PerfectCare 600 EW6T4272P użyteczna pralka ładowana od góry, nieprzeciętnie sprawdza się w niewielkich, nieustawnych przestrzeniach.

wyposażona w system ważenia ładunku, automatycznie dopasowuje cykl prania. Dzięki programowi zapewniającemu rozprowadzanie płynu zmiękczającego, pranie na dłużej zachowuje świeżość. POZNAJ PRALKĘ PERFECTCARE TOP SensiCare lepsza pielęgnacja ciuchów w krótszym czasie.

System SensiCare dostosowuje atrybuty procesu prania do ładunku, żeby zapobiec zbyt długiemu praniu ciuchów. Dzięki temu dłużej zachowują one swój atrakcyjny wygląd. SensiCare - ulepszona pielęgnacja ciuchów w krótszym czasie TimeManager dostosuj proces prania do swych potrzeb.

Upewnij się, że czas prania jest przypasowany do Twojego planu dnia. Dzięki funkcji TimeManager® może zaplanować cykl tak, żeby pranie było gotowe właśnie wtedy, gdy tego Ci potrzeba. Program Antyalergiczny z parą Dodaj parę,powiększyć sprawność prania Program Antyalergiczny plus para pozwala usuwać bakterie z odzieży, łącząc działanie pary wodnej z wysokowydajnym programem prania.

Pojemnik na detergent FlexiDose pojemnik jest przypasowany do użycia detergentu w płynie jak i w proszku. Jest on jeszcze zamontowany w sposób, który pozwala prosto go wyjąć w celu przemycia. Technika PowerJet zastosowana w tej pralce technika PowerJet pomaga utrzymać dozownik detergentu w czystości, dzięki wykorzystaniu strumieni wody pod wysokim ciśnieniem.

Pozwala to na dodatek kompletnie zastosować użyty detergent. Objętość pojemność - duża objętość pralki sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze. Samopozycjonowanie bębna Bęben po zakończeniu procesu ustawia się w pozycji do otwarcia drzwiczek.

dzięki temu nie musisz obracać bębnem aby uzyskać dostęp do prania. Cicha pralka Pralka jest wyjątkowo cicha, więc spokojnie można planować pranie nawet w wieczornych godzinach nieutrudniając życia domownikom.

Program sport nieprzeciętny program do ubrań sportowych, które potrzebują częstego i szybkiego prania. Program Outdoor Program do odzieży ze specjalnymi membranami.Program gwarantuje nie tylko odpowiednią pielęgnację,ponadto przywracanie wodoodporności ciuchów.

Program 14min Super prędki program, który w ciągu 14 min gwarantuje pełny cykl prania czyli pranie, płukanie i wirowanie. Program do ubrań dziecięcych Program do ciuchów dziecięcych, które wymagają delikatnego traktowania i specjalnej temperatury.

Blokada przed dziećmi Dzięki blokadzie Twoje dziecko nie będzie w stanie przypadkiem uruchomić urządzenia bądź zmienić Twoich ustawień. Woolmark dokument Woolmark Green tej pralki daje gwarancję, iż będzie ona prać Twoje wełniane rzeczy z najwyższą trosceą....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.