Menu

Pralka ELECTROLUX EW8T3372P + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!

Cechy produktu

  • Producent Electrolux 
  • Sposób ładowania góra 

Opis

UltraCare Programy parowe SensiCare Pojemnik na proszek albo płyn Pralka ładowana od góry PerfectCare 800 EW8T3372P ergonomiczna pralka ładowana od góry, perfekcyjnie sprawdza się w nieznacznych, nieustawnych przestrzeniach.

zaopatrzona w system ważenia ładunku, samoczynnie dopasowuje cykl prania. Dzięki programowi zapewniającemu rozprowadzanie płynu zmiękczającego, pranie na dłużej zachowuje świeżość. POZNAJ PRALKĘ PERFECTCARE TOP UltraCare Gwarancja bezpieczeństwa delikatnych tkanin.

Pralka Electrolux UltraCare™ zapewnia nieprzeciętnie czyste i miękkie pranie – już w temperaturze 30°C. Dzięki aktywacji detergentu i płynu zmiękczającego przed ich dodaniem do prania docierają one głębiej do każdego włókna tkaniny.

Programy parowe Pralka, która pomaga również w prasowaniu. Programy parowe zezwalają na odświeżanie odzieży i likwidowanie z niej zagnieceń. Dzięki temu można w krótkim czasie ponownie ją założyć lub pokaźnie łatwiej wyprasować.

SensiCare lepsza pielęgnacja ciuchów w krótszym czasie. System SensiCare dopasowuje właściwości procesu prania do ładunku, by zapobiec zbyt długiemu praniu ciuchów. Dzięki czemu dłużej zachowują one swój ciekawy wygląd.

SensiCare - ulepszona pielęgnacja ubrań w krótszym czasie TimeManager przystosuj cykl prania do swoich potrzeb. Upewnij się, że czas prania jest dostosowany do Twojego planu dnia. Dzięki funkcji TimeManager® może zaplanować proces tak, by pranie było gotowe właśnie wtedy, gdy tego Ci trzeba.

Easy Access Łagodne podejście do kwestii dostępu do pralki. Dzięki otwieranej przy pomocy przycisku pokrywie i miękko otwierającym się drzwiczkom bębna oryginalny system SoftAccess powoduje, że wkładanie i wyjmowanie prania z pralki jest nad wyraz łatwą czynnością.

Czyste pranie – cicho i wydajnie aby zapewniać wydajne i praktycznie bezgłośne pranie, ta pralka jest zaopatrzona w energooszczędny silnik inwerterowy producenta Electrolux, objęty 10-letnią gwarancją. Pojemnik na detergent FlexiDose pojemnik jest dostosowany do użycia detergentu w płynie jak i w proszku.

Jest on jeszcze zamontowany w sposób, który pozwala prosto go wyjąć w celu przemycia. Technologia PowerJet zastosowana w tej pralce technika PowerJet pomaga utrzymać dozownik detergentu w czystości, dzięki wykorzystaniu strumieni wody pod wysokim ciśnieniem.

Pozwala to także kompletnie zastosować użyty detergent. Pojemność objętość - szeroka pojemność pralki sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze. Samopozycjonowanie bębna Bęben po zakończeniu cyklu ustawia się w pozycji do otwarcia drzwiczek.

dzięki temu nie musisz obracać bębnem by uzyskać dostęp do prania. Cicha pralka Pralka jest wyjątkowo cicha, więc spokojnie można planować pranie nawet w wieczornych godzinach nieutrudniając życia domownikom.

Program Outdoor Program do odzieży ze specjalnymi membranami.Program zapewnia nie tylko odpowiednią pielęgnację,także przywracanie wodoodporności ciuchów. Program 14min Super prędki program, który w ciągu 14 min zapewnia pełny cykl prania czyli pranie, płukanie i wirowanie.

Wąż Aquastop W pakiecie dołączono wysokiej klasy wąż AquaStop. Program do ubrań dziecięcych Program do ciuchów dziecięcych, które wymagają delikatnego traktowania i specjalnej temperatury. Blokada przed dziećmi Dzięki blokadzie Twoje dziecko nie będzie w stanie przypadkiem uruchomić urządzenia bądź zmienić Twoich ustawień.

Woolmark certyfikat Woolmark Green tej pralki daje gwarancję, że będzie ona prać Twoje wełniane rzeczy z najwyższą trosceą.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.