Menu

Pralka GORENJE W3E72DS PL

Cechy produktu

  • Producent Gorenje 
  • Sposób ładowania góra 

Opis

nowe możliwości pralki z generatorem pary SteamTech Pranie z parą korzyści dla klienta: Mniej zagnieceń Efekt anty-bakteryjny (para eliminuje większość bakterii) Możliwość całkowitego zastąpienia płynu do płukania Redukuje nieprzyjemne zapachy Czyści bęben Im więcej pary pralka wytwarza, tym ulepszone efekty końcowe.

Po co para? Para sprawia podwyższenie temperatury w bębnie, co prowadzi do rozluźnienia włókien dzianin i w efekcie redukcji zagnieceń Działanie zmiękczające pary zastępuje płyn do płukania, dzięki czemu pranie staje się bardziej organiczne (mniej chemii trafia do ścieków) i oszczędne Wyższa temperatura eliminuje bakterie, alergeny i roztocza wyśmienite rozwiązanie dla osób z problemami alergicznymi Powyższe ma także wpływ na redukcję nieprzyjemnych zapachów i utrzymanie bębna w czystości Czemu wybrać pralkę Gorenje SteamTech? Programy parowe ubrania mniej zagniecione, łatwiejsze do prasowania, bez alergenów i roztoczy AutoWash- automatyczny dobór ilości wody i czasu prania oraz płukania w zależności od wielkości załadunku oraz rodzaju tkanin Bęben WaveActive - specyficzny wzór bębna gwarantuje najłagodniejszy proces prania ubrań dla rewelacyjnie czystych efektów i śladowych zagnieceń.

Steril Tub - program samoczyszczący, dzięki któremu pranie zawsze pachnie świeżością Program szybki 20 min(W linii Essential) - oszczędzasz czas i zasoby przy niewielkich zabrudzeniach StopAddGo funkcja, która umożliwia przerwanie procesu prania w początkowej fazie, aby dodać albo usunąć komponenty garderoby.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.