Menu

Samsung pralka ładowana od frontu WW80M644OPW/ZE + 10 lat gwarancji na silnik

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Sposób ładowania góra 

Opis

Pralka Samsung WW80M644OPW/EO biała Pralka Samsung WW80M644OPW/EO. Pralka QuickDrive™ WW80M644OPW, 8 kg, biała. Przełomowa technologia QuickDrive™. QuickDrive™ to innowacyjna technika, dzięki której skrócisz czas prania choćby do 50%, a zużycie energii ograniczysz do 20%, bez obniżenia efektywności prania.

unikatowy bęben QuickDrive™ zbudowany jest z głównego bębna i pulsatora – niezależnie obracającej się płyty tylnej. Pranie porusza się w najróżniejszych kierunkach, dzięki czemu zabrudzenia są usuwane szybciej i sprawniej.

Specjalnie wyprofilowany bęben i dodatkowa dysza skracają czas płukania i wirowania, zapewniając ochronę dzianin i kolorów. Dodawanie ubrań podczas prania. Dzięki drzwiom AddWash™ możesz wygodnie dołożyć ubrania do pralki w dowolnym momencie procesu prania.

Zatrzymaj pracę urządzenia i otwórz drzwi AddWash™, by dodać rzeczy. Następnie wznów program - i gotowe! Prosty sposób na dodanie zapomnianych ubrań albo dolanie płynu zmiękczającego. Smart Control. Aplikacja podpowie, jaki program będzie najmocniej stosowny dla konkretnego rodzaju dzianin, intensywności zabrudzeń czy ilości prania.

Pralka Samsung za pomocą aplikacji wysyła powiadomienia o postępach prania, dzięki czemu wiadomo na przykład, kiedy dodać delikatnie ubranie tylko podczas płukania lub wirowania. Można również uruchomić pralkę zdalnie, z dowolnego miejsca poza domem.

dzięki temu pralka oszczędza nasz czas — dostosowuje się do naszego planu dnia, a nie odwrotnie. Dowiedz się, czy Twoja pralka wymaga czyszczenia i zapoznaj się z najkorzystniejszymi praktykami, które zapewnią najkorzystniejszą wydajność prania.

Program Super szybki. Program Super szybki skraca czas codziennego prania o 34% do zaledwie 39 minut. QuickDrive™ oszczędza czas, dynamicznie obracając ubrania, a funkcja EcoBubble™ produktywne dopieranie zabrudzeń.

cykl programu Super szybkiego kończy wirowanie o zwiększonych obrotach. Produktywne pranie w niskiej temperaturze. Technologia EcoBubble™ zrewolucjonizowała proces prania dzięki aktywnej pianie, która wydajnie eliminuje zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze.

też oszczędność energii i ochronę dzianin. Koniec z plamami. Funkcja Aktywnej piany pomaga w usuwaniu najbardziej uporczywych plam. Przed rozpoczęciem wybranego programu ubrania są namaczane w aktywnej pianie, która głęboko wnika w tkaniny i zmiękcza zabrudzenia.

starczy nacisnąć jeden przycisk na panelu sterowania pralką. Funkcja działa w połączeniu z wybranymi programami. Większa ochrona. Nowy wariant powłoki grzałki ogranicza osadzanie się kamienia w porównaniu z klasycznymi grzałkami ceramicznymi.

zastrzeżona powłoka to mniej osadu z wapnia i dłuższa żywotność grzałki. 10 lat gwarancji - wytrzymały i energooszczędny. Silnik Digital Inverter zużywa znacznie mniej energii niż uniwersalne silniki stosowane w innych pralkach i zapewnia cichą i sprawną pracę urządzenia.

Silnik składa się z wysokiej jakości podzespołów bez powodujących tarcia szczotek, które najczęściej przyspieszają...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.