Menu

Samorząd terytorialny (zagadnienia prawne) Tom III - Kamila Księżyk: Regulacja zadań publicznych samorządu terytorialnego a sposób regulacji wynagrodzenia pracowników samorządowych

Opis
„Prezentowana książka nie stanowi systematycznego wykładu instytucji samorządowego prawa pracy, lecz zbiór opracowań podejmujących niezwykle ważkie i aktualne problemy z tym zatrudnieniem związane”.

prof. Dr Bolesław M. Ćwiertniak – „O problemach... (Zamiast wprowadzenia)”


„[...] podejmowana problematyka należy do aktualnych spraw z zakresu samorządowego prawa zatrudnienia – takich zatem, które są przedmiotem obowiązującej regulacji i które wywołują liczne wielki i dyskusje doktrynalne, także w kontekście europejskim i międzynarodowym. Zarazem Autorzy klarownie formułują pytania badawcze i podejmują śmiałe próby zdefiniowania problematycznych kwestii, przedstawienia dorobku doktryny i orzecznictwa oraz ustosunkowania się do przytoczonych opinii i poglądów. Zaprezentowane teksty w większości ocenić należy wysoko [...]”.

Z recenzji dr. Hab. Prof. UŁ Mirosława Włodarczyka


„Tekst porusza wyjątkowo atrakcyjne teoretycznie, ale zarazem bardzo ważne dla organizacji życia społecznego zagadnienia”.

Z recenzji prof. Zw. Dr. Hab. Arkadiusza Sobczyka (UJ)
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.