Menu

DUREX Classic 18szt.

Cechy produktu
  • Producent Reckitt Benckiser 
  • Rodzaj smakowe i zapachowe 
  • Ilość 18 
Opis

ZA CO POKOCHASZ DUREX CLASSIC? • To konwencjonalne prezerwatywy Durex • Jakość Durex i specjalne logo na folijce, które wskazuje spód i usprawnia zakładanie prezerwatywy. • Pokryte silikonowym lubrykantem. Kiedy w trakcie randki namiętność sięga zenitu, prawidłowo jest posiadać pod ręką prezerwatywy.

konwencjonalne prezerwatywy Durex Classic są na rynku już od 1929 roku. Są trwałe, bezawaryjne i perfekcyjne - to gwarancja ochrony i wygody, dzięki którym jesteście w stanie osiągnąć satysfakcjonujący orgazm.

Aby Twój seks był satysfakcjonujący, prezerwatywy lateksowe Durex Classic są pokryte silikonowym lubrykantem dla osiągnięcia ulepszonego poślizgu. Posiadają zarys easy-on, który usprawnia zakładanie prezerwatywy i charakterystyczny (szerokość nominalna: 56 mm) wymiar.

Prezerwatywy są gładkie i zakończone zbiorniczkiem. Każda z naszych prezerwatyw jest w 100% testowana elektronicznie, a każda ich kolekcja przechodzi 5 testów jakości. - wymiar: typowe - LUBRYKANT: Silikonowy - GRUBOŚĆ: charakterystyczne Pamiętaj, iż żadna antykoncepcja nie chroni w 100% przed ciążą, wirusem HIV czy chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Bądź na bieżąco, przeczytaj informacje dołączone na opakowaniu, nad wyraz jeśli uprawiając seks analny albo oralny, korzystasz z prezerwatywy. Jak założyć prezerwatywę? 1. Delikatnie wyjmiij prezerwatywę z opakowania 2.

Ściśnij zbiorniczek umieszczony na końcuwyeliminować z niego powietrze 3. Rozwiń prezerwatywę 4. Po użyciu wyrzuć prezerwatywę do kosza. Nie wyrzucaj do toalety MNIEJ PRESJI = WIĘCEJ PRZYJEMNOŚCI Wiesz, że w 9 na 10 przypadków prezerwatywa wyjmowana jest złą stroną? Dlatego wprowadzamy innowację.

Od dzisiaj, jak zobaczysz logo na folijce, już będziesz wiedzieć, iż ta strona powinna być skierowana do dołu. Możesz skupić się wyłącznie na przyjemności. - Durex to najpopularniejsza marka produkująca prezerwatywy, żele intymne i gadżety.

- Najwyższa jakość produktów Durex pozwala cieszyć się bezpiecznym seksem. - W Durex zwracamy uwagę na promowanie zachowań etycznych w produkcji prezerwatyw. - Wszystkie przesyłki Durex są wysyłane bez firmowego oznaczenia czy danych, co może znajdować się we wnętrzu.

sprawdź całą gamę produktów Durex i odkryj, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy FAQ: - Jakim testom jakości poddawane są prezerwatywy Durex? Każda prezerwatywa marki Durex jest testowana elektronicznie, co gwarantuje jej niezawodność.

w dodatku losowa próbka prezerwatyw z każdej partii przechodzi bardziej rygorystyczne testy jakości. Po wykonaniu pomiarów grubości i długości, próbkiprzechodzą test nadmuchiwania powietrzem w celusprawdzenia wytrzymałości na pękanie i sprężystości artykułu (prezerwatywa Durex może przede wszystkim przyjąć 40 litrów powietrza bez pękania).

Oprócz tego przeprowadzany jest test przepuszczalności płynów. Prezerwatywy z danej próbki są wypełnianie wodą, a następnie zostają zawieszone na 1 minutę i toczy się je na bibule, na której doskonale widać ewentualne przecieki.

Każdego miesiąca w zakładach producenta Durex przeprowadza się około 2 000 000 takich testów. Jeśli próbka nie przejdzie pomyślnie testu, cała kolekcja zostaje wycofana! - Czy cieńsze prezerwatywy są bardziej narażone na pękanie? Nie.

Grubość prezerwatywy niekoniecznie musi przekładać się na bezpieczeństwo użytkowania. - Czy mogę używać prezerwatyw smakowych jednocześnie w trakcie seksu oralnego, jak i stosunku waginalnego? Smakowe prezerwatywy Durex zostały tworzone w głównej mierze z myślą o stosunku waginalnym.

Jeśli jednak decydujesz się zastosować ich do seksu oralnego, lubrykant nie jest destrukcyjny dla układu pokarmowego. Zalecamy jednak, aby nie używać tej samej prezerwatywy do seksu oralnego i waginalnego. - Czy mogę używać prezerwatyw do seksu analnego? aktualnie nie istnieją żadne określone normy dla produkcji prezerwatyw użytkowanych do seksu analnego.

Zaleca się jednak, w szczególności w sytuacji seksu analnego, wykorzystywanie dodatkowych lubrykantów opartych na wodzie albo silikonie, które należy nakładać na zewnętrzną stronę prezerwatywy po jej założeniu.

Pomaga to zniżyć ryzyko pęknięcia albo zsunięcia się prezerwatywy. - Czy można bezpiecznie stosować lubrykanty wraz z prezerwatywami? Wszystkie lubrykanty Durex mogą być bezpiecznie użytkowane z prezerwatywami.

Lubrykanty Durex są opartew większości na wodzie, dlatego ich wykorzystywanie wraz z prezerwatywami jest w pełni bezpieczne. Dla prezerwatyw bezpieczny jest jeszcze silikonowy Żel intymny Durex Perfect Glide dający trzy razy dłuższe działanie.

Pamiętaj, by unikać użytkowania lubrykantów na bazie substancji oleistych, które mogą uszkodzić prezerwatywę.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.