Menu

Durex Feel Thin XL prezerwatywy cienkie duże 12 szt

Cechy produktu
  • Producent Durex (UK) 
  • Rodzaj cienkie, XXL 
  • Ilość 12 
Opis

DUREX FEEL THIN XL rozszerzone prezerwatywy dla pokaźniejszego komfortu ✅ 12 sztuk prezerwatyw Durex! ✅ ponadto nawilżane, wytworzone z naturalnej gumy lateksowej. ✅ nieskomplikowane do założenia i wygodne w użyciu. ✅ zwiększone - szerokość nominalna: 57 mm, długość 220 mm Prezerwatywy Durex Feel Thin XLDurex Feel Thin XL to tradycyjne prezerwatywy o dodatkowym nawilżeniu.

Prezerwatywy Durex Feet Thin w wymiarze XL, są optymalne dla panów, którzy wolą wymiar szerszy standardowe Feel Thin.Jest to najcieńsza, lateksowa prezerwatywa wykonana przed Durex tak, aby zmaksymalizować bliskość przy zapewnieniu wysokiego bezpieczeństwa i ochrony.kształt: easy-on, o przygładzonej powierzchni, zakończony zbiorniczkiemLUBRYKANT: silikonowy, rozszerzona ilośćGRUBOŚĆ: charakterystyczna (grubość ścianek: 0.070 mm)wymiar: szerszy (szerokość nominalna: 57 mm)MATERIAŁ: lateks Prezerwatywy posiadają atest jakości CE oraz ISO.

Jakość Durex Prezerwatywy nr 1 na świecie. Każda z prezerwatyw jest w 100% testowana elektronicznie, dermatologicznie i wytrzymałościowo. Każda seria przechodzi 5 testów jakości. Marka Durex ma ponad 80-letnie doświadczenie w wytwarzaniu prezerwatyw.

Shhh...! Szanujemy Twoją prywatność. 100% dyskrecji. Paczki przygotowujemy tak, by nie zdradzały zawartości. Nikt nie dowie się co jest w środku. Jak założyć prezerwatywę? 1. Rozerwij folijkę od ząbkowanej krawędzi.

Delikatnie wyjmij prezerwatywę z opakowania. 2. Upewnij się, iż zrolowana krawędź jest po zewnętrznej stronie. Wskazówka: logo umieszczone na folijce wskazuje spód prezerwatywy. 3. Ściśnij zbiorniczek umieszczony na końcu,polikwidować z niego powietrze i umieść prezerwatywę na czubku penisa w stanie wzwodu.

4. Rozwiń prezerwatywę na całej długości członka. 5. Gotowe! 6. Po użyciu zdejmij i wyrzuć prezerwatywę do kosza. Nie należy wyrzucać prezerwatywy do toalety. Wskazówka: Czy wiesz, iż w 9 na 10 przypadków prezerwatywa wyjmowana jest złą stroną? Dlatego marka Durex wprowadziła innowację.

Od dzisiaj starczy, iż spojrzysz, z której strony widnieje logo na folijce i już będziesz wiedzieć, iż ta strona wskazuje spód prezerwatywy. Już nic nie stanie na drodze przyjemności! Pamiętaj, iż żadna metoda antykoncepcji nie broni w 100% przed ciążą, wirusem HIV czy chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Bądź na bieżąco, przeczytaj dane na opakowaniu, niezwykle jeśli używasz prezerwatyw do seksu analnego albo oralnego.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.