Menu

durex invisible close fit prezerwatywy dopasowane 10szt

Cechy produktu
  • Producent Durex 
  • Rodzaj smakowe i zapachowe, cienkie, dopasowane 
  • Ilość 10 
Opis

PREZERWATYWY DUREX INVISIBLE CLOSE FIT przypasowanE 10 SZTUK Znajdź najkorzystniejsze dostosowanie Zmieniamy opakowania, by jeszcze bardziej skonsolidować się do Ciebie. Prezerwatywy Durex Invisible powstały, aby zapewnić Wam poczucie bliskości z partnerem, przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa i ochrony.

Durex Invisible Close Fit: - 10 sztuk w opakowaniu, - cieńsze w kontraście do typowych prezerwatyw Durex, - kształt easy-on, który gwarantuje perfekcyjne dobranie, - doskonale dopasowane, szerokość nominalna to 52,5 mm, - pokryte silikonowym lubrykantem, - gładka powierzchnia.

Durex Invisible Close Fit, są optymalne dla mężczyzn, którzy wolą wymiar węższy niż nasze standardowe prezerwatywy Durex Invisible. Jak założyć prezerwatywę? - Delikatnie wyjmij prezerwatywę z opakowania.

- Ściśnij zbiorniczek umieszczony na końcu,zlikwidować z niego powietrze. - Rozwiń prezerwatywę na członku. - Po użyciu zdejmij i wyrzuć prezerwatywę. Sprawdź, jak dopasowaliśmy do Ciebie nasze opakowania, by jeszcze bardziej ułatwić Ci dobór.

Wprowadzamy ikony, dzięki temu prosto znajdziesz prezerwatywy Durex na miarę Twoich potrzeb. MNIEJ PRESJI = WIĘCEJ PRZYJEMNOŚCI Wiesz, że w 9 na 10 przypadków prezerwatywa wyjmowana jest złą stroną? Dlatego wprowadzamy innowację.

Od dzisiaj, jak zobaczysz logo na folijce, już będziesz wiedzieć, że ta strona powinna być skierowana do dołu. Możesz skoncentrować się wyłącznie na przyjemności. Bez kompromisów w zakresie bezpieczeństwa Mamy ponad 80 lat doświadczenia w zakresie życia intymnego.

Każda z naszych prezerwatyw jest w 100% testowana elektronicznie. Każda linia przechodzi 5 testów jakości. Pamiętaj, że żadna metoda antykoncepcji nie chroni w 100% przed ciążą, wirusem HIV czy chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Bądź na bieżąco, przeczytaj dane na opakowaniu, niezwykle jeśli używasz prezerwatyw do seksu analnego albo oralnego. Zobacz całą gamę produktów Durex i odkryj, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.