Menu

Fetherlite Elite - intymna ochrona (18 szt.) NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA ZA 7,99zł + 100% DYSKRECJI

Cechy produktu
  • Producent Durex 
  • Rodzaj smakowe i zapachowe, cienkie 
  • Ilość 18 
Opis

ZA CO POKOCHASZ DUREX FEEL THIN FETHERLITE ELITE? • Cienkie prezerwatywy** dla pokaźniejszej bliskości. • Pokryte uzupełniającą ilością silikonowego lubrykantu. • typowy wymiar (szerokość nominalna 56 mm).

**Cieńsze od prezerwatyw Durex Classic Seks w prezerwatywie to udany seks - bezpieczny i błogi. Jeśli szukasz sposobów na poczucie obszerniejszej bliskości z partnerem, wypróbuj nasze cienkie prezerwatyw Durex Feel Thin Fetherlite Elite.

Prezerwatywy zwiększają wrażliwość podczas stosunku. Jednocześnie charakteryzują się taką samą bezawaryjnością, jakiej oczekiwałbyś od innych prezerwatyw Durex. Co więcej, powierzchnia prezerwatywy jest pokryta uzupełniającą ilością żelu nawilżającego.

Osiągnięcie orgazmu jest jeszcze łatwiejsze dzięki bliskości, gładkości i udoskonalonemu poślizgowi. - rozmiar: charakterystyczne - LUBRYKANT: powiększona ilość - GRUBOŚĆ: Cienkie Dla jeszcze pokaźniejszej wygody, która wpływa na Waszą satysfakcję, prezerwatywy mają zarys easy-on, który usprawnia zakładanie prezerwatywy.

Są gładkie i zakończone higienicznym zbiorniczkiem. Każda z naszych prezerwatyw jest w 100% testowana elektronicznie. Każda seria przechodzi 5 testów jakości. Jak założyć prezerwatywę? 1. Delikatnie wyjmiij prezerwatywę z opakowania 2.

Ściśnij zbiorniczek umieszczony na końcupolikwidować z niego powietrze 3. Rozwiń prezerwatywę 4. Po użyciu wyrzuć prezerwatywę do kosza. Nie wyrzucaj do toalety MNIEJ PRESJI = WIĘCEJ PRZYJEMNOŚCI Wiesz, że w 9 na 10 przypadków prezerwatywa wyjmowana jest złą stroną? Dlatego wprowadzamy innowację.

Od dzisiaj, jak zobaczysz logo na folijce, już będziesz wiedzieć, iż ta strona powinna być skierowana do dołu. Możesz skoncentrować się wyłącznie na przyjemności. - Durex to najpopularniejsza firma produkująca prezerwatywy, żele intymne, a także gadżety.

- Najwyższa jakość produktów Durex pozwala cieszyć się bezpiecznym seksem. - W Durex zwracamy uwagę na promowanie zachowań etycznych w tworzeniu prezerwatyw. - Wszystkie przesyłki Durex są wysyłane bez firmowego oznaczenia czy danych, co może znajdować się we wnętrzu.

sprawdź całą gamę produktów Durex i odkryj, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy FAQ: - Jakim testom jakości poddawane są prezerwatywy Durex? Każda prezerwatywa marki Durex jest testowana elektronicznie, co gwarantuje jej niezawodność.

dodatkowo losowa próbka prezerwatyw z każdej partii przechodzi bardziej rygorystyczne testy jakości. Po wykonaniu pomiarów grubości i długości, próbki przechodzą test nadmuchiwania powietrzem w celu sprawdzenia wytrzymałości na pękanie i sprężystości artykułu (prezerwatywa Durex może na ogół przyjąć 40 litrów powietrza bez pękania).

Oprócz tego przeprowadzany jest test przepuszczalności płynów. Prezerwatywy z danej próbki są wypełnianie wodą, a następnie zostają zawieszone na 1 minutę i toczy się je na bibule, na której świetnie widać ewentualne przecieki.

Każdego miesiąca w zakładach producenta Durex przeprowadza się około 2 000 000 takich testów. Jeśli próbka nie przejdzie pomyślnie testu, cała kolekcja zostaje wycofana! - Czy cieńsze prezerwatywy są bardziej narażone na pękanie? Nie.

Grubość prezerwatywy niekoniecznie musi przekładać się na bezpieczeństwo używania. - Czy mogę używać prezerwatyw smakowych jednocześnie w trakcie seksu oralnego, jak i stosunku waginalnego? Smakowe prezerwatywy Durex zostały wytworzone głównie z myślą o stosunku waginalnym.

Jeśli jednak decydujesz się wykorzystać ich do seksu oralnego, lubrykant nie jest szkodliwy dla układu pokarmowego. Zalecamy jednak, aby nie używać tej samej prezerwatywy do seksu oralnego i waginalnego. - Czy mogę używać prezerwatyw do seksu analnego? aktualnie nie istnieją żadne określone normy dla produkcji prezerwatyw stosowanych do seksu analnego.

Zaleca się jednak, w szczególności w sytuacji seksu analnego, użytkowanie dodatkowych lubrykantów opartych na wodzie albo silikonie, które należy nakładać na zewnętrzną stronę prezerwatywy po jej założeniu.

Pomaga to zniżyć ryzyko pęknięcia lub zsunięcia się prezerwatywy. - Czy można bezpiecznie stosować lubrykanty wraz z prezerwatywami? Wszystkie lubrykanty Durex mogą być bezpiecznie użytkowane z prezerwatywami.

Lubrykanty Durex są oparte w większości na wodzie, dlatego ich stosowanie wraz z prezerwatywami jest kompletnie bezpieczne. Dla prezerwatyw bezpieczny jest na dodatek silikonowy Żel intymny Durex Perfect Glide dający trzy razy dłuższe działanie.

Pamiętaj, by unikać użytkowania lubrykantów na bazie substancji oleistych, które mogą uszkodzić prezerwatywę.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.