Menu

Invisible Extra Large prezerwatywy powiększone 10szt

Cechy produktu
  • Producent Durex 
  • Rodzaj smakowe i zapachowe, cienkie, XXL 
  • Ilość 10 
Opis

DUREX INVISIBLE XL✅ 10 sztuk prezerwatyw Durex!✅ Nawilżane, wytwarzane z naturalnej gumy lateksowej.✅ nieskomplikowane do założenia i wygodne w użyciu.✅ Ultracienkie✅ powiększone - szerokość nominalna: 57 mm, długość 220 mm Prezerwatywy Durex Invisible XLDurex Invisible XL, ponadto nawilżane, są 35% cieńsze od charakterystycznych prezerwatyw Durex dla zwiększonego odczuwania i bliższego kontaktu z partnerem.

Prezerwatywy Durex Invisible w rozmiarze XL, są optymalne dla mężczyzn, którzy wolą wymiar szerszy standardowe Invisible Supercienkie.Jest to najcieńsza, lateksowa prezerwatywa wykonana przed Durex tak, aby zmaksymalizować bliskość przy zapewnieniu wysokiego bezpieczeństwa i ochrony.zarys: prosty, o gładkiej powierzchni, zakończony zbiorniczkiemLUBRYKANT: silikonowyGRUBOŚĆ: supercienkie (grubość ścianek: 0.050 mm)wymiar: szerszy (szerokość nominalna: 57 mm)MATERIAŁ: latex Prezerwatywy mają certyfikat jakości CE, a także ISO.

Jakość Durex Prezerwatywy nr 1 na świecie. Każda z prezerwatyw jest w 100% testowana elektronicznie, dermatologicznie i wytrzymałościowo. Każda linia przechodzi 5 testów jakości. Producent Durex ma ponad 80-letnie doświadczenie w tworzeniu prezerwatyw.

Shhh...! Szanujemy Twoją prywatność. 100% dyskrecji. Paczki przygotowujemy tak, by nie zdradzały zawartości. Nikt nie dowie się co jest wewnątrz. Jak założyć prezerwatywę? 1. Rozerwij folijkę od ząbkowanej krawędzi.

Delikatnie wyjmij prezerwatywę z opakowania. 2. Upewnij się, iż zrolowana krawędź jest po zewnętrznej stronie. Wskazówka: logo umieszczone na folijce wskazuje spód prezerwatywy. 3. Ściśnij zbiorniczek umieszczony na końcu,zlikwidować z niego powietrze i umieść prezerwatywę na czubku penisa w stanie wzwodu.

4. Rozwiń prezerwatywę na całej długości członka. 5. Gotowe! 6. Po użyciu zdejmij i wyrzuć prezerwatywę do kosza. Nie należy wyrzucać prezerwatywy do toalety. Wskazówka: Czy wiesz, iż w 9 na 10 przypadków prezerwatywa wyjmowana jest złą stroną? Dlatego marka Durex wprowadziła innowację.

Od dzisiaj wystarczy, iż spojrzysz, z której strony widnieje logo na folijce i już będziesz wiedzieć, że ta strona wskazuje spód prezerwatywy. Już nic nie stanie na drodze przyjemności! Pamiętaj, że żadna metoda antykoncepcji nie broni w 100% przed ciążą, wirusem HIV czy chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Bądź na bieżąco, przeczytaj dane na opakowaniu, niezwykle jeśli używasz prezerwatyw do seksu analnego lub oralnego.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.