Menu

Prezerwat. DUREX Performa - - 3 szt.

Cechy produktu
  • Producent SSL INTERNATIONAL PLC. 
  • Rodzaj przedłużające stosunek 
  • Ilość
Opis

Durex Performa 3szt. Główne parametry produktu: - Pokryte lubrykantem „Performa" z dodatkiem benzokainy, która opóźnia wytrysk - kształt Easy-on, który zagwarantuje znakomite dobranie - 100% testowane elektronicznie - Szerokość nominalna: 52,5 mm Jak założyć prezerwatywę? 1.

Delikatnie wyjmij prezerwatywę z opakowania. 2.Ściśnij zbiorniczek umieszczony na końcu,polikwidować z niego powietrze. 3.Rozwiń prezerwatywę na członku. 4.Po użyciu zdejmij i wyrzuć prezerwatywę. Prezerwatywy Durex Performa pokryte są od w środku specjalnym lubrykantem – benzokainą – który zezwala na opóźnienie wytrysku i przedłużenie stosunku, co oznacza dłuższą przyjemność.

Dzięki specjalnej technologii wytwarzania prezerwatywy Durex Performa posiadają przyjemniejszy zapach. Nic nie przeszkadza, więc możesz się zrelaksować i radować przyjemnością Dłuższa przyjemność i intensywność przejrzyj też inne produkty produkowane po to, by wydłużyć Wasz intymne chwile i zapewnić Wam jeszcze intensywniejsze doznania.

FAQ: - Jakim testom jakości poddawane są prezerwatywy Durex? Każda prezerwatywa producenta Durex jest testowana elektronicznie, co zapewnia jej bezawaryjność. Ponadto losowa próbka prezerwatyw z każdej partii przechodzi bardziej rygorystyczne testy jakości.

Po wykonaniu pomiarów grubości i długości, próbki przechodzą test nadmuchiwania powietrzem w celu sprawdzenia wytrzymałości na pękanie i sprężystości produktu (prezerwatywa Durex może typowo przyjąć 40 litrów powietrza bez pękania).

Oprócz tego przeprowadzany jest test przepuszczalności płynów. Prezerwatywy z danej próbki są wypełnianie wodą, a następnie zostają zawieszone na 1 minutę i toczy się je na bibule, na której nieprzeciętnie widać ewentualne przecieki.

Każdego miesiąca w zakładach marki Durex przeprowadza się około 2 000 000 takich testów. Jeśli próbka nie przejdzie pomyślnie testu, cała linia zostaje wycofana! - Czy cieńsze prezerwatywy są bardziej narażone na pękanie? Nie.

Grubość prezerwatywy niekoniecznie musi przekładać się na bezpieczeństwo stosowania. - Czy mogę używać prezerwatyw smakowych jednocześnie w trakcie seksu oralnego, jak i stosunku waginalnego? Smakowe prezerwatywy Durex zostały produkowane głównie z myślą o stosunku waginalnym.

Jeśli jednak decydujesz się zastosować ich do seksu oralnego, lubrykant nie jest zgubny dla układu pokarmowego. Zalecamy jednak, aby nie używać tej samej prezerwatywy do seksu oralnego i waginalnego. - Czy mogę używać prezerwatyw do seksu analnego? aktualnie nie istnieją żadne określone normy dla produkcji prezerwatyw wykorzystywanych do seksu analnego.

Zaleca się jednak, w szczególności w sytuacji seksu analnego, używanie dodatkowych lubrykantów opartych na wodzie albo silikonie, które należy nakładać na zewnętrzną stronę prezerwatywy po jej założeniu.

Pomaga to ograniczyć ryzyko pęknięcia lub zsunięcia się prezerwatywy. - Czy można bezpiecznie stosować lubrykanty wraz z prezerwatywami? Wszystkie lubrykanty Durex mogą być bezpiecznie stosowane z prezerwatywami.

Lubrykanty Durex są opartew większości na wodzie, dlatego ich wykorzystywanie wraz z prezerwatywami jest w pełni bezpieczne. Dla prezerwatyw bezpieczny jest w dodatku silikonowy Żel intymny Durex Perfect Glide dający trzy razy dłuższe działanie.

Pamiętaj, aby unikać wykorzystywania lubrykantów na bazie substancji oleistych, które mogą uszkodzić prezerwatywę.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.