Menu

Prezerwat. DUREX PleasureMax nawil. - - 12 szt.

Cechy produktu
  • Producent SSL INTERNATIONAL PLC. 
  • Rodzaj z wypustkami, prążkowane 
Opis

Durex Pleasuremax 12 szt.
ZA CO POKOCHASZ DUREX PLEASUREMAX?

  • Prezerwatywy z wypustkami zaprojektowane z myślą o jej przyjemności.
  • Dodatkowa stymulacja dzięki powierzchni pokrytej prążkami i wypustkami.
  • charakterystyczny rozmiar (szerokość nominalna 56 mm).

Pikanteria w łóżku jest ważna niezależnie od tego, czy to Wasze pierwsze randki, dłuższy związek, czy szybki seks. Durex Pleasuremax powstały z myślą o jej przyjemności. Specjalne prążki i wypustki, które pokrywają prezerwatywy, spotęgują namiętność i pasję między Wami. Specjalnie zaprojektowana powierzchnia zwiększa doznania partnerki i sprawia,korzystny seks staje się jeszcze lepszy.

Aby Wasze doznanie były jeszcze lepsze, na straży stoją testy jakości. Każda z naszych prezerwatyw jest w 100% testowana elektronicznie, a każda kolekcja przechodzi 5 testów jakości. Ponadto Durex Pleasuremax mają kształt easy-on i są zakończone zbiorniczkiem.

Pamiętaj, że żadna antykoncepcja nie chroni w 100% przed ciążą, wirusem HIV czy chorobami przenoszonymi drogą płciową. Bądź na bieżąco, przeczytaj dane dołączone na opakowaniu, istotnie jeśli uprawiając seks analny albo oralny, korzystasz z prezerwatywy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.