Menu

AMD RYZEN 7 3700X

Cechy produktu
  • Producent AMD 
Opis

Opracowane, żeby inspirować graczy, streamerów i twórców, powiększając ich możliwości. Procesory AMD Ryzen™ linii 3000, najszczególniej progresywne1 procesory do komputerów stacjonarnych na świecie, nie tylko działają — są zaprojektowane, by zwyciężać.niespotykana skutecznośćUzyskaj wyższą częstotliwość taktowania zegara i szybszą pamięć DDR4 dzięki procesorom AMD Ryzen 3.

generacji opartym na architekturze rdzeni Zen 2. Dzięki dwukrotnie wyższej wydajności pamięci podręcznej w kontraście do poprzednich generacji, procesory Ryzen 3. Generacji zezwalają na zmniejszenie opóźnień w dostępie do pamięci i zwiększenie liczby wyświetlanych klatek na sekundę w wymagających grach.niezrównana technikaProcesory AMD Ryzen™ 3.

generacji są wytwarzane przy użyciu najszczególniej progresywnej technologii produkcyjnej 7 nm na świecie. W połączeniu z układami chłodzenia Wraith procesory AMD Ryzen™ sprawność gwarantującą zwycięstwo, w trakcie gdy system pracuje zdumiewająco cicho i nie przegrzewa się.

Inteligencja obliczeniowa procesorów Ryzen dopasowuje się do obciążenia. To przewaga, jaką zyskujesz, wybierając najbardziej progresywny na świecie procesor do gier.wyjątkowe innowacjeProcesory AMD Ryzen 3.

generacji obsługują najnowszą technikę łączności PCIe® 4.0 pozwalającą na współpracę z najmocniej zaawansowanymi na rynku płytami głównymi, układami graficznymi i technikami pamięci masowej. Procesory AMD Ryzen™ 3.

generacji są dodatkowo wstecznie kompatybilne2 z poprzednimi generacjami płyt głównych, oferując rewolucyjną wartość i bezkompromisową produktywność.1. Specyfikacja procesorów Ryzen 3. Generacji według stanu na dzień 2 stycznia 2018.

Od 7 stycznia 2019 w najnowszych procesorach AMD Ryzen 2. Generacji i w najnowszych procesorach Intel Core 9. Generacji zastosowano interfejs PCIe Gen3 (https:ark.intel.com/products/186605/Intel-Core-i9-9900K-Processor-16M-Cache-up-to-5-00-GHz).

RZ3-2‍2. Interfejs PCIe 4 jest obsługiwany przez chipset AMD x570 oraz płyty główne kompatybilne z chipsetem AMD x570; interfejs nie jest kompatybilny z poprzednimi generacjami płyt głównych ani chipsetów.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.