Menu

Intel Core i5-9400 Coffee Lake S Procesor - 2.9 GHz - Intel LGA1151 - 6 rdzeni - Intel BOX

Cechy produktu
  • Producent Intel 
  • Rodzina Intel Core i5 
  • Taktowanie procesora 2.9 GHz
Opis
Poznaj niezwykłe możliwości procesorów Intel® Core™ dziewiątej generacji

Ogromna produktywność i płynna obsługa rutynowych zadań. Nasze rozwiązania obszerniejszą wydajność, płynne pobieranie strumieniowe, wyśmienitą obsługę rozdzielczości HD, a także odtwarzanie filmów o rozdzielczości 4K i filmów sferycznych.


Bezkompromisowa moc i krótszy czas reakcji

obecnie każdą czynność na komputerze można wykonać szybciej. Płynna edycja zdjęć i filmów. Prędkie przechodzenie między programami i oknami. Nieskomplikowana obsługa wielu zadań. Co więcej, oprócz wyższej efektywności komputer zagwarantuje nawet 10 godzin pracy na baterii, co oznacza, iż można go ze sobą zabrać w dowolne miejsce, nie obawiając się o kable i gniazdka.


Komputer jako centrum rozrywki

Komputer może pełnić funkcję niesamowitego centrum rozrywki, które zezwala na oglądanie filmów w formacie 4K UHD w transmisji strumieniowej, obsługę rzeczywistości wirtualnej i granie w najmocniej progresywne gry. Czterokrotnie wyższa ilość pikseli na ekranie w porównaniu z formatem HD przekłada się na wyraźny, realistyczny obraz, innowacyjne cieniowanie i dużą liczbą klatek na sekundę – można praktycznie zapomnieć o zacinaniu się, buforowaniu i opóźnieniach. Komputer jest również gotowy do obsługi nowych, rewolucyjnych funkcji.


Prosta obsługa i potężna ochrona

zaimplementowane zabezpieczenia stanowią dodatkową warstwę ochrony, która upraszcza i zabezpiecza logowanie przy użyciu hasła, przeglądanie stron internetowych i internetowe płatności. Logować można się przy pomocy wyglądu, głosu albo odcisku palca. Jest to superbezpieczne, prędkie i proste. Hasła, informacje osobowe i dane do formularzy można przechowywać przy pomocy jednego hasła głównego. Natomiast wyświetlacz dotykowy, polecenia głosowe i możliwość korzystania z rysika pozwalają na naturalną i instynktowną obsługę komputera.

Pokrewne technologie: technologia Thunderbolt™ 3

Pozbądź się bałaganu i kabli, zastępując je jednym śladowym złączem uniwersalnym – do zasilania komputera, przesyłania danych i przyłączania dwóch wyświetlaczy o rozdzielczości 4K UHD.


technika Intel® Online Connect

W rozwiązaniu Intel® Online Connect zabezpieczenia są zaimplementowane w procesory Intel® Core™ siódmej generacji i wyższe wersje, co gwarantuje dodatkowy poziom ochrony oraz bezpieczne i proste przeglądanie stron i płacenie w Internecie.


technika Intel® Optane™

likwidowanie wąskich gardeł wymaga lepszej pamięci masowej – prędkiej, niedrogiej i nieulotnej. Dzięki technice Intel® Optane™ możesz uwolnić moc procesora,zastosować więcej aniżeli tylko ułamek jego mocy.


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.