Menu

Intel procesor core i7-11700 f box 2,5ghz, lga1200

Cechy produktu

  • Producent Intel 
  • Rodzina Intel Core i7 
  • Taktowanie procesora 2.5 GHz

Opis

Intel Core i7-11700F

Graj, nagrywaj i streamuj równocześnie z dużą liczbą klatek na sekundę i korzystaj płynnie z innowacyjnej wielozadaniowości. Właściwa równowaga między szybkością taktowania 4.9 GHz a skutecznością 8 rdzeni procesora Intel Core i7-11700F uprzyjemnia rozgrywkę, a także umożliwia maksymalną jakość nagrywania z taką samą liczbą klatek na sekundę. Nadzwyczajne osiągi zapewniają wysoki poziom FPS, niskie opóźnienia i zmniejszony czas pracy.


Najnowsza technologia

Procesor Intel Core i7-11700F 11. Generacji wyposażony jest w szereg najnowszych technologii wyprodukowanych po to żeby usprawnić Ci życie. PCIe czwartej generacji umożliwia obsługę najnowszych zewnętrznych kart graficznych oraz innych urządzeń PCIe. Obsługa pamięci Intel Optane pozwala na szybsze ładowanie gier oraz wczytywanie stopni. Wsparcie dla Thunderbolt 4 i technologii Intel Killer Wi-Fi 6/6E (Gig+) daje możliwość skorzystania z prędkiej łączności, a także progresywnych funkcji sieciowych w kompatybilnych płytach głównych.


stworzone do grania

Graj, nagrywaj i streamuj jednocześnie z dużą liczbą klatek na sekundę i korzystaj płynnie z innowacyjnej wielozadaniowości. Właściwa równowaga między szybkością taktowania a produktywnością rdzeni procesora Intel Core i7-11700F uprzyjemnia rozgrywkę oraz pozwala na maksymalną jakość nagrywania z taką samą liczbą klatek na sekundę. Idealne osiągi zapewniają wysoki poziom FPS, niskie opóźnienia, a także zmniejszony czas pracy.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.