Menu

PROCESOR CORE i7-12700K 3.6 to 5.0 GHz LGA1700 - BX8071512700K 99APFZ- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

Cechy produktu

  • Producent Intel 
  • Rodzina Intel Core i7 

Opis

Intel® Core™ I7-12700K

Procesor tworzony do gamingu nowej generacji. Zachowaj konkurencyjność albo daj się porwać nowym światom dzięki bezprecedensowej architekturze procesora, która skupia się na tym, co najważniejsze oferując do 5,0 GHz maksymalnej częstotliwości taktowania oraz 12 rdzeni i 20 wątków.


Dziel i rządź

Nowa hybrydowa architektura o wysokiej produktywności zespala dwie rodziny rdzeni w jednym procesorze, gwarantując płynne działanie w trakcie gry. Rdzenie skutecznościowe (Performance) zapewniają wysoką efektywność podczas zadań jednowątkowych i wykorzystujących niewielką liczba wątków, udoskonalając wrażenia podczas gier i zwiększając produktywność. 4 rdzeni energooszczędnych (Efficient) zostało zoptymalizowanych pod kątem pracy wielowątkowej, co ogranicza przerwy w pracy spowodowane zadaniami drugorzędnymi


Gotowy na nowości

Procesor obsługuje PCIe Gen 5 i DDR5 dla produktywnych podzespołów, takich jak pamięć i karta graficzna. Port Thunderbolt 4 i karta sieciowa Intel Killer Wi-Fi 6/6E (Gig+) gwarantują dużą szybkość przesyłania informacji i niskie opóźnienie podłączonych urządzeń peryferyjnych. Oddzielone elementy sterujące podkręcaniem dla obu typów rdzeni zapewniają bardziej nowoczesną personalizację. Nowa architektura procesora jest też zgodna z najnowszymi innowacjami platformy, co umożliwia powiększenie produktywności Twojego komputera.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.