Menu

Procesor INTEL Core i9-11900K

Cechy produktu
  • Producent INTEL 
Opis
Intel Core i9-11900K

Bądź ograniczony wyłącznie przez własną wyobraźnię. Dzięki prędkiemu taktowaniu choćby 5,3 GHz, a także 8 rdzeniami z 16 wątkami płynnie współpracującymi ze sobą, usprawnij rozgrywkę rywalizację i tworzenie progresywnych tworzyw multimedialnych. Uzyskaj dużą liczbę klatek i małe opóźnienia, by streamowanie, granie i montaż sprawiały pokaźniejszą przyjemność. Dzięki nowoczesnym funkcjom z odblokowanym mnożnikiem oraz obsłudze najnowszych platform technologicznych, z procesorem Intel Core i9-11900K 11. Generacji możesz bawić się i wytwarzać wszystko, co chcesz.


Najnowsza technika

Procesor Intel Core i9-11900K 11. Generacji zaopatrzony jest w szereg najnowszych technice wyprodukowanych po to by usprawnić Ci życie. PCIe czwartej generacji zezwala na obsługę najnowszych zewnętrznych kart graficznych oraz innych sprzętów PCIe. Obsługa pamięci Intel Optane pozwala na szybsze ładowanie gier, a także wczytywanie stopni. Wsparcie dla Thunderbolt 4, a także technologii Intel Killer Wi-Fi 6/6E (Gig+) daje możliwość skorzystania z szybkiej łączności oraz innowacyjnych funkcji sieciowych w kompatybilnych płytach głównych.


tworzone do grania i tworzenia

Graj, nagrywaj i streamuj równocześnie z dużą liczbą klatek na sekundę i korzystaj z stanowczo sporych możliwości wielozadaniowych procesora, bezproblemowo tworząc progresywne materiały multimedialne. Właściwa równowaga między prędkością taktowania a skutecznością rdzeni procesora Intel Core i9-11900K uprzyjemnia rozgrywkę i umożliwia maksymalną jakość nagrywania z taką samą liczbą klatek na sekundę. Nieprzeciętne osiągi zapewniają wysoki poziom FPS, niskie opóźnienia i lepiej wykorzystany czas podczas pracy.


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.