Menu

Microsoft LifeCam HD-3000 T3H-00012

Cechy produktu

  • Producent Microsoft 

Opis

Wysoka rozdzielczość nie musi kosztować dużo. Microsoft ukazuje przystępną cenowo kamerę internetową z obrazem HD oraz technologią TrueColor. Jeśli szukasz kamery która doskonale sprawdzi się w niełatwych warunkach oświetleniowych, oferuje obraz HD 720p w aspekcie 16:9 to LifeCam HD-3000 jest wyborem dla Ciebie. Łatwa i giętka baza montażowa sprawaia że HD-3000 można zamontować na płaskim ekranie albo postawić na biurku. Poprostu kamera zbrata się dosłownie do Twoich potrzeb. Komunikuj się bezproblemowo przy zaimplementowaniu komunikatorów MSN, Skype, Gadu Gadu i innych w rozdzielczości HD. Dodawaj filmy na Youtube czy Facebook łatwo i szybko. Daj się poznać i usłyszeć innym. LifeCam HD-3000 to prosta i nieskomplikowana kamera internetowa. Już od pierwszego podłączenia jednoczy się i samoczynnie instaluje w systemie Windows. Sprawdż jakie to proste. Dziel się natychmiast swoimi emocjami, codziennym życiem, wydarzeniami. Sprawdż jak wygląda nowa era w komunikacji międzyludzkiej.
Kamera LifeCam HD-3000 posiada 3-letnią gwarancje producenta.

parametry kamerki:

· wariant czujnika – CMOS

· Max. Rozdzielczość fotografii: 1280 x 800

· Max. Rozdzielczość video: 1280 x 720

· Do 30 klatek na sekundę

· Zoom cyfrowy x 4

Widescreen 16:9

· Cyfrowy mikrofon

· Uniwersalna podstawka

Optymalizacja dla Windows Live:

· Windows LiveTM Movie Maker – za pomocją jednego kliknięcia rozpoczynasz projekt video, który możesz następnie wgrać na ulubiony portal społeczności owy.

· Windows Live Photo Gallery – do galerii możesz momentalnie wgrać fotografie, obrobić, opisać a następnie pokazać znajomym i rodzinie.

· Windows Live Call Button – przycisk za pomocą którego momentalnie wywołujesz rozmowę

kryteria systemowe: Windows® 7, Windows Vista®, Windows XP (z Service Pack 2 (SP2) albo wyższym)

oczekiwania sprzętowe:

  • VGA video calling: Intel Dual-Core 1.6 GHz lub wyższy, 1 GB of RAM
  • 720p HD recording: Intel Dual-Core 3.0 GHz or higher, 2 GB of RAM
  • 1,5 GB wolnego miejsca na dysku
  • CD-ROM
  • USB 2.0
  • zainstalowanie niektórych dodatkowych artykułów wymaga dostępu do internetu

Pozostałe właściwości

technologia TrueColor – technika gwarantująca niezwykle nieprzeciętny obraz. Do tego niezależnie od warunków oświetleniowych, możesz posiadać pewność,wideo będzie niezwykle korzystnej jakości. Wszystko dzięki technologii TrueColor, która automatycznie zapewnia jasny, pełen barw obraz.

· Interfejs LifeCam – menu w interfejsie głównym programu Windows Live Messenger. Znajdują się w nim specjalne efekty video oraz system sterowania kamerą.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.