Menu

Przekaźnik czasowy F&f 2P 8A 0,1sek-576h 230V AC, 24V AC/DC wielofunkcyjny PCU-510 DUO

Cechy produktu

  • Producent F&F 

Opis

Przekaźnik czasowy F&F PCU-510 DUO 2x8A 2P 230V AC, 24V AC/DC 0,1s-576h 4-funkcyjny na szynę DIN4-funkcyjny przekaźnik czasowy PCU-510 DUO 24/230V jest dedykowany do sterowania czasowego w układach automatyki przemysłowej i domowej (np.: wentylacji, ogrzewania, oświetlenia, sygnalizacji, itp).

Przekaźnik PCU-510 DUO jest dopasowany do pracy na napięciach 230V AC, a także 24V AC/DC. Ma 2 separowane styki przełączne NO/NC oraz zakres nastaw w zakresie od 0,1s do 24dni. Przekaźnik realizuje wybraną funkcję pracy zgodnie z ustawionym reżimem czasowym.

dobór określonego zakresu czasowego, a także funkcji pracy przekaźnika polega na ustawieniu odpowiedniej kombinacji obrotowych przełączników kodowych. Funkcje pracy: A. OPÓŹNIONE WYŁĄCZENIE Do czasu załączenia przekaźnika wyjście pozostaje otwarte.

Po podaniu napięcia zasilającego (świeci LED zielona) wyjście zostanie zamknięte i następuje odmierzanie nastawionego czasu pracy „t" (świeci LED czerwona). Ponowna realizacja trybu pracy przekaźnika możliwa jest po odłączeniu napięcia zasilającego i ponownym jego załączeniu.

B. OPÓŹNIONE ZAŁĄCZENIE Po podaniu napięcia zasilającego (świeci LED zielona U) wyjście pozostaje otwarte i następuje odmierzanie nastawionego czasu pracy „t". Po odmierzeniu czasu „t" następuje załączenie wyjścia (świeci LED czerwona).

Ponowna realizacja trybu pracy przekaźnika możliwa jest po odłączeniu napięcia zasilającego i ponownym jego załączeniu. C. OPÓŹNIONE WYŁĄCZENIE - CYKLICZNIE Tryb pracy opóźnionego wyłączania realizowany cyklicznie w jednorodnych odstępach ustawianego czasu pracy i przerwy.

D. OPÓŹNIONE ZAŁĄCZENIE - CYKLICZNIE Tryb pracy opóźnionego załączania wykonywany cyklicznie w jednorodnych odstępach ustawianego czasu pracy i przerwy. Aparat jest dopasowany do konstrukcji w rozdzielnicach modułowych z szyną montażową 35mm.

Uwaga! Przy włączonym zasilaniu układ nie reaguje na zmianę nastaw zakresu czasowego. Praca z nowo ustawionym zakresem czasu następuje po wyłączeniu i powtórnym włączeniu zasilania. Przy włączonym zasilaniu w ustawionym zakresie czasowym możliwa jest płynna regulacja czasu w zakresie wartości nastawy czasu.

Instrukcja obsługi >> Instrukcja PCU-510 DUO pl Schemat

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.