Menu

Przekaźnik czasowy PO-415 230V F&F

Cechy produktu
  • Producent F&F 
Opis

Przekaźnik czasowy F&F PO-415 10A 1P 230V z opóźnionym odpadaniem 1-15min na szynę DINPrzekaźnik czasowy PO-415 230V z opóźnionym odpadaniem służy do podtrzymania zasilania sterowanego odbiornika poprzez określony czas po zaniku napięcia sterującego, np.

w układach wentylacji łazienkowej, gdzie występuje podtrzymanie pracy wentylatora - załączanego wraz z oświetleniem - poprzez określony czas po wyłączeniu tego oświetlenia. Przekaźnik PO-415 ma jeden separowany styk przełączny NO/NC oraz zakres nastaw w zakresie od 1-15 minut.

Podanie napięcia sterującego S na przekaźnik powoduje jego zadziałanie i załączenie napięcia na sterowanym wentylatorze. Po zaniku napięcia sterującego działanie odbiornika jest podtrzymywane przez czas podtrzymania t (nastawiany potencjometrem).

Po czasie t wyłączenie sterowanego wentylatora nastąpi samoczynnie. W sytuacji ponownego podania napięcia sterującego S przed upływem nastawionego czasu przekaźnik realizuje swoją funkcje pracy od początku.

Aparat jest przypasowany do konstrukcji w rozdzielnicach modułowych z szyną montażową 35mm. Aparat jest dopasowany do konstrukcji w rozdzielnicach modułowych z szyną montażową 35mm. Instrukcja obsługi >> Instrukcja PO-415 pl Schemat

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.