Menu

Microsoft Office 2013 Pro Plus Dla Windows

Cechy produktu
  • Producent Microsoft 
Opis

Co otrzymasz po zakupie?


✓ Klucz aktywacyjny dla jednego urządzenia.
✓ Link do pobrania pliku instalacyjnego.
✓ Szczegółowe wyjaśnienie instalacji i aktywacji.
✓ Faktura VAT.
✓ Link do udowodnienia legalności sprzedaży.

Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów Dla Windows

Wkrocz w nową erę kompletu Office, pobierając cyfrowe oprogramowanie Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów, zawierające wersje 2013 Twojego ulubionego oprogramowania biurowego. Uaktualnione programy Word, Excel, PowerPoint i OneNote zostały precyzyjnie udoskonalone o nowe funkcje oszczędzające czas i elegancki, innowacyjny wygląd. Oczywiście komplet Office 2013 jest w pełni dopasowany do chmury, zoptymalizowany pod kątem ekranu dotykowego i przystępny za pośrednictwem aplikacji Microsoft Web Apps, co zezwala na pracę z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu.

Program OneNote jest konieczny dla uczniów, którzy muszą posiadać możliwość przechowywania notatek, pomysłów, stron internetowych, zdjęć, audio i video w jednym uproszczonym interfejsie. W trakcie zajęć możesz rysować, notować i pisać notatki, aby móc z nich skorzystać później. Word, Excel i PowerPoint posiadają nowy, efektowny wygląd, który pozwala skupić się na pracy bez rozpraszania.

Office Home & Student 2013 został zaprojektowany, by pomóc Ci szybciej wytwarzać i organizować dzięki funkcjom oszczędzającym czas i progresywnemu wyglądowi. Na dodatek możesz zapisywać dokumenty w chmurze w usłudze SkyDrive i uzyskiwać do nich dostęp, gdy nie ma Cię w dom.

Projekt systemu Windows 10 wykorzystuje najlepsze funkcje z dwóch wcześniejszych systemów operacyjnych, Windows 7 i Windows 8 i włącza je do systemu operacyjnego, który działa podobnie dobrze na komputerach PC jak i tabletach tabletach. Ta profesjonalna wersja systemu Windows 10 ma sporo funkcji, których nie ma w wersji domowej w tym ochronę informacji przedsiębiorstwa, funkcję BitLocker i zaufany rozruch w celu zapewnienia bezpieczeństwa, zdalny pulpit, dołączanie do domeny i tryb przedsiębiorstwa Internet Explorer do wykorzystania biznesowego i możliwość dołączenia do Azure Active Directory przy pomocy pojedynczego logowania do aplikacji hostowanych w chmurze.

informacje prawne:

Oferowany tutaj klucz aktywacyjny oprogramowania został pierwotnie wprowadzony do obrotu w Europejskim Obszarze Gospodarczym poprzez właściciela praw Microsoft w celu nieograniczonego zastosowania w postaci klucza aktywacyjnego produktu z opcją pobierania. Uprawnia to użytkownika do otrzymywania aktualizacji, pod warunkiem, że istnieje ważna licencja na użytkowanie.

Posiadacz praw otrzymał odpowiednią rekompensatę w związku z wprowadzeniem produktu do obrotu.

Nazwy marek i znaki towarowe są stosowane wyłącznie w zakresie opisu produktu w celu uzyskania jaśniejszego opisu towarów. Prawa własności i prawa używania należą do adekwatnych właścicieli praw autorskich.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.