Menu

Microsoft Office 365 Personal PL (Kod)

Cechy produktu

  • Producent Microsoft 

Opis

Office 365 Personal: wykorzystanie: zestaw do uzytku w domu w celach nie komercyjnych na PC i MAC. Wersja:Klucz do aktywacji pakietu Office 365 Personal komplet mieści: Kod aktywacyjny Opis: zestaw posiada aplikacje: MS Word, MS Exce, MS PowerPoint, MS OneNote, MS Outlook, MS OneNote, MS Publisher i MS Access.: Mozliwe jest konwertowanie dokumentow programu Office Word, skoroszyt w programu Office Excel, a także prezentacji programu Office PowerPoint do formatu PDF (Portable Document Format) bezposrednio z poziomu zestawu.: pakiet Microsoft Office 365 to zwiększony zestaw oprogramowania dla uzytkownikow komputera, ktory pozwala tworzyc rewelacyjnie wygladajce dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje i organizowac.

poundiczba uzytkownikow: 1 poundiczba stanowisk: 2 szt Wersja jezykowa: Polska zawsze masz zainstalowane pełne, najnowsze wersje aplikacji Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access, a swoje pomysły możesz zapisywać za pomocą klawiatury, rysika albo ekranu dotykowego.

Pracuj na wielu urządzeniach Wykorzystaj wszystkie możliwości kompletu Office, instalując go na 1 komputerze PC albo Mac, 1 tablecie (także iPadzie i tablecie z systemem Android) i 1 telefonie. PC: Aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access w wersji kompletu Office 2016.

Wymagany system Windows 7 lub nowszy. Mac: Aplikacje Word, Excel, PowerPoint i Outlook w wersji kompletu Office 2016. Aplikacja OneNote na komputery Mac jest przystępna do pobrania osobno ze sklepu Mac App Store.

klienci posiadający energiczną subskrypcję będą uprawnieni do otrzymania najnowszych wersji, gdy wyłącznie zostaną one udostępnione. Wymagany system Mac OS X 10.6 albo nowszy. IPad: Aplikacje Word, Excel i PowerPoint w wersji zestawu Office dla iPadów.

Wymagany system iOS 7.0 lub nowszy. Tablet z systemem Android: aplikacje Word, Excel i PowerPoint w wersji kompletu Office dla tabletów z systemem Android. Wymagany system Android KitKat 4.4 albo nowszy.

Tablet z systemem Windows: Aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access w wersji zestawu Office 2016. Wymagany system Windows 8 albo nowszy. IPhone: mieści aplikacje Word, Excel i PowerPoint w wersji Office dla iPhone'ów.

dane na temat obsługiwanych maszyn znajdują się na stronie www.office.com/information. Uniwersalny dostęp Uzyskaj 1 TB przestrzeni dyskowej online w usłudze OneDrive na dokumenty, fotografie i filmy, które możesz edytować i udostępniać niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz i z dowolnego urządzenia.

Kontaktuj się ze znajomymi na Skypie Pozostań w kontakcie ze znajomymi i rodziną na całym świecie dzięki 60 minutom miesięcznie na rozmowy poprzez Skype. Korzystaj z tych minut do połączeń z telefonami komórkowymi w 8 krajach i stacjonarnymi w ponad 60 krajach z każdego urządzenia, na którym masz zainstalowany program Skype — z telefonu komórkowego, tabletu, telewizora albo innego urządzenia.

Stale aktualne oprogramowanie W ramach energicznej subskrypcji na Office 365 Personal masz za każdym razem dostęp do najnowszych aplikacji, funkcji i usług zestawu Office. Pomoc technologiczna producenta Microsoft Jako subskrybent usługi Office 365 możesz od razu liczyć na pomoc ekspertów Microsoft udzielaną telefonicznie lub za pośrednictwem czatu bez dodatkowych opłat.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.