Menu

Microsoft Office Home and Business 2019 PL WIN/MAC -- Nowa Licencja Rejestracyjna -- FV 23% --24h

Opis

Elektroniczna licencja wysyłana na adres e-mail wraz z FV23% REDENCJA - klucz do rejestracji licencji na Koncie Microsoft Live

Licencje rejestrujemy na www.office.setup

najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują pakietu Office z programem Outlook na jednym komputerze PC Nowości i zmiany w wersji 2019

zestaw Office 2019 udostępnia świeże narzędzia pisma odręcznego, typy informacji, funkcje, narzędzia do tłumaczenia i edytowania, grafiki ruchu, nietrudne w użyciu funkcje i pokaźnie więcej. Zobacz, do czego masz dostęp już dziś.

większa ładność wizualna

zwiększ efektowność wizualną dokumentów, arkuszy i prezentacji, wstawiając skalowalną grafikę wektorową (SVG, zespajable Vector Graphics), do której zaimplementowano filtry.

Przełamywanie bariery językowej

Tłumacz wyrazy, frazy i inne zaznaczenia tekstu na inny język za pomocą funkcji Microsoft Translator.

Więcej informacji n astronie producenta:
https://support.office.com/pl-pl/article/co-nowego-w-komplecie-office-2019-5077cbbe-0d94-44cc-b30e-654e37629b0c

Po zakupie wysyłamy oryginalny klucz do rejestracji na koncie Microsoft Licencja Nowa, nie rejestrowana. Dożywotnia gwarancja. Z poziomu konta Microsoft można nią zarządzać dożywotnio.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.