Menu

Microsoft Visio 2016 Professional Dla Windows | aktywacja online | aktywacja dożywotnia | fakturą VAT 23%

Cechy produktu
  • Producent Microsoft 
Opis

Co otrzymasz po zakupie?


✓ Klucz aktywacyjny dla jednego urządzenia.
✓ Link do pobrania pliku instalacyjnego.
✓ Szczegółowe wyjaśnienie instalacji i aktywacji.
✓ Faktura VAT.
✓ Link do udowodnienia legalności sprzedaży.

Microsoft Visio 2016 Professional

Visio to solidne narzędzie używane z zasady do użytkowania diagramów i grafiki wektorowej w dokumentach. Visio zezwala na tworzenie profesjonalnych diagramów za pomocą narzędzi, które są przystępne w użyciu i zrozumiałe dla każdego. Lista rzeczy, które możesz stworzyć, jest ograniczona jedynie twoją własną wyobraźnią. Twórz profesjonalne schematy blokowe, diagramy, plany pięter, projekty inżynieryjne, schematy organizacyjne i nie tylko. Oferowane kształty i szablony umożliwiają tworzenie ciekawych projektów do dowolnego celu.

w dodatku możesz współpracować nad projektami z innymi osobami, ponieważ w sytuacji usługi Office 365 wielu członków zespołu może pracować nad projektem programu Visio jednocześnie, a wszystko to w czasie rzeczywistym. Masz też możliwość aktualizowania danych przy użyciu danych w czasie rzeczywistym.

dane prawne:

Oferowany tutaj klucz aktywacyjny oprogramowania został pierwotnie wprowadzony do obrotu w Europejskim Obszarze Gospodarczym poprzez właściciela praw Microsoft w celu nieograniczonego wykorzystania w postaci klucza aktywacyjnego artykułu z opcją pobierania. Uprawnia to użytkownika do otrzymywania aktualizacji, pod warunkiem, że istnieje ważna licencja na stosowanie.

Posiadacz praw otrzymał odpowiednią rekompensatę w związku z wprowadzeniem towaru do obrotu.

Nazwy marek i znaki towarowe są wykorzystywane wyłącznie w zakresie opisu produktu w celu uzyskania jaśniejszego opisu towarów. Prawa własności i prawa używania należą do adekwatnych właścicieli praw autorskich.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.