Menu

Microsoft Visio 2019 Professional Dla Windows | aktywacja online | aktywacja dożywotnia | fakturą VAT 23%

Cechy produktu
  • Producent Microsoft 
Opis

Co otrzymasz po zakupie?


✓ Klucz aktywacyjny dla jednego urządzenia.
✓ Link do pobrania pliku instalacyjnego.
✓ Szczegółowe wyjaśnienie instalacji i aktywacji.
✓ Faktura VAT.
✓ Link do udowodnienia legalności sprzedaży.

Microsoft Visio 2019 Professional

Visio to mocne narzędzie stosowane z reguły do stosowania diagramów i grafiki wektorowej w dokumentach. Visio zezwala na tworzenie fachowych diagramów za pomocą narzędzi, które są łatwe w użyciu i zrozumiałe dla każdego. Lista rzeczy, które możesz stworzyć, jest ograniczona jedynie twoją własną wyobraźnią. Twórz profesjonalne schematy blokowe, diagramy, plany pięter, projekty inżynieryjne, schematy organizacyjne i nie tylko. Oferowane kształty i szablony umożliwiają tworzenie interesujących projektów do dowolnego celu.

w dodatku możesz współpracować nad projektami z innymi osobami, ponieważ w przypadku usługi Office 365 wielu członków zespołu może pracować nad projektem programu Visio równocześnie, a wszystko to w czasie rzeczywistym. Masz w dodatku możliwość aktualizowania danych przy użyciu informacji w czasie rzeczywistym.

dane prawne:

Oferowany tutaj klucz aktywacyjny oprogramowania został pierwotnie wprowadzony do obrotu w Europejskim Obszarze Gospodarczym przez właściciela praw Microsoft w celu nieograniczonego zastosowania w postaci klucza aktywacyjnego produktu z opcją pobierania. Uprawnia to użytkownika do otrzymywania aktualizacji, pod warunkiem, że istnieje ważna licencja na użytkowanie.

Posiadacz praw otrzymał odpowiednią rekompensatę w związku z wprowadzeniem towaru do obrotu.

Nazwy marek i znaki towarowe są używane wyłącznie w zakresie opisu towaru w celu uzyskania jaśniejszego opisu towarów. Prawa własności i prawa wykorzystywania należą do odpowiednich właścicieli praw autorskich.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.