Menu

InsERT Subiekt GT rozszerzenie na następne 3 stanowiska

Cechy produktu

  • Producent InsERT 

Opis

Subiekt GT
Subiekt GT to postępowy system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują produktywnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.
Subiekt GT jest kolejną wersją znanych w Polsce systemów firmy InsERT: Subiekta 4, Subiekta 5 i Subiekta dla Windows. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, instynktownej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji. Zaimplementowane technologie i rozwiązania biznesowe sprawiają, iż Subiekt to przede wszystkim w Polsce wybierany program do wspomagania sprzedaży.
Subiekt GT jest produktywnym i prędkim systemem zaopatrzonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo praktycznym i przyjaznym dla użytkownika. Równocześnie jego wszechstronność i możliwości konfiguracji czynią go produktem niemal dla każdego.
Subiekt GT jest częścią linii InsERT GT, która gromadzi w dodatku Rachmistrza GT – program do prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego, Rewizora GT – program do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikanta GT – system kadrowo-płacowy i Gestora GT – system zarządzania relacjami z klientami. Motor bazy informacji zaimplementowany w programach linii InsERT GT to Microsoft SQL Server 2008 R2, który w gratisowej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem.
Podstawowe możliwości Subiekta GT:
pełna obsługa wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych;
prowadzenie kartoteki kontrahentów, obejmującej dodatkowo rodzaju CRM; możliwość definiowania rubryk z dodatkowymi informacjami;
prowadzenie kartoteki towarów, usług, kompletów i opakowań zwrotnych z rozbudowaną kalkulacją cen (10 poziomów cen sprzedaży, w tym ceny walutowe);
pełny rozdział dokumentów magazynowych i handlowych, pojedyncze albo zbiorcze generowanie faktur do dokumentów WZ itp.; automatyczne generowanie dokumentu WZ do faktury;
obsługa przedpłat, płatności kartą kredytową i sprzedaży kredytowanej;
obsługa zamówień z rezerwacją towarów oraz fakturami zaliczkowymi;
rozbudowana obsługa rachunków bankowych (złotówkowych albo walutowych) z operacjami wpłaty, wypłaty i transferu (plus opłaty prowizyjne, wyciągi, itp.);
pełna obsługa rozrachunków (należności i zobowiązań), w tym rozrachunków wielowalutowych;
sporo zróżnicowanych zestawień, raportów i analiz; możliwość tworzenia własnych raportów;
rozbudowana obsługa sprzętów zewnętrznych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi etykietujące, czytniki kodów paskowych);
pełna integracja z systemem zarządzania relacjami z klientami (CRM) Gestor GT;
pełna integracja z komputerową księgą przychodów i rozchodów Rachmistrz GT oraz systemem finansowo-księgowym Rewizor GT.
Użytkownikom, którzy chcieliby dopasować Subiekta GT do unikalnych potrzeb, polecamy Sferę dla Subiekta GT – dodatek umożliwiający rozbudowę systemu sprzedaży. Funkcjonalność Subiekta GT zwiększą również specjalne komplety – niebieski PLUS dla InsERT GT, zielony PLUS dla InsERT GT i czerwony PLUS dla InsERT GT.
Integracja programu z przenośnym Subiektem, oscGT i Sello formuje całkiem świeże możliwości, sprzyjając poszerzeniu rynku zbytu. Towary z Subiekta GT mogą być sprzedawane w terenie (przenośny Subiekt), a także w internecie – równocześnie w sklepie internetowym (oscGT), jak i na aukcjach (Sello).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.