Menu

SFERA DLA GESTORA GT

Cechy produktu

  • Producent INSERT 

Opis

Sfera dla Gestora GT to dodatek asygnowany dla tych użytkowników programu Gestor GT, którzy potrzebują indywidualnych rozwiązań, dopełniającej funkcjonalności lub automatyzacji realizowanych prac. Dzięki Sferze możliwe jest rozbudowanie Gestora GT, dopasowanie systemu do specyfiki marki i skonstruowanie choćby najszczególniej wyszukanych rozwiązań informatycznych.

Sfera dla Gestora GT pozwala m.in. Na stworzenie rozwiązań umożliwiających bezproblemową współpracę z wieloma aplikacjami, zapisującymi informacje w bardzo różnych formatach. Spełni oczekiwania także przy integracji Gestora GT z urządzeniami wspierającymi pracę w biurze, takimi jak rejestratory czasu pracy, centralki telefoniczne, urządzenia mobilne.

Sfera dla Gestora GT powstała w oparciu o znane technologie COM i OLE Automation. Wyszkolony serwisant lub informatyk producenta bezproblemowo stworzy takie rozwiązania, które rozszerzą dotychczasową funkcjonalność programu i będą usprawniały pracę z systemem, ściśle według potrzeb przedsiębiorstwa.

Sfera dla Gestora GT zezwala na:

  • ścisłe przypasowanie Gestora GT do potrzeb klienta uzależnionych od specyfiki prowadzonej marki;
  • stworzenie zbiorczych operacji zamiast kolekcji jednorazowych akcji, które w danej firmie realizowane są szczególnie często i trzeba poświęcić im dużo czasu;
  • napisanie własnych aplikacji, które zintegrują Gestora GT z posiadanymi poprzez użytkownika programami i urządzeniami wspierającymi pracę w biurze;
  • import do Gestora GT informacji potencjalnych kupujących dostarczonych przez firmy zajmujące się prowadzeniem baz adresowych kontrahentów niezależnie od formatu, w jakim te bazy zostają dostarczone;
  • użycie wielu innych rozwiązań wykonanych dokładnie według potrzeb użytkownika.

Klientom, którzy nie posiadają jeszcze Gestora GT, a chcieliby korzystać z rozbudowanego systemu, otwartego na własne modyfikacje, polecamy program Gestor GT Sfera - system zarządzania relacjami z klientami zaopatrzony w dodatek Sfera dla Gestora GT.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.