Menu

SFERA DLA REWIZORA GT

Cechy produktu

  • Producent INSERT 

Opis

Sfera dla Rewizora GT to postępowe rozwiązanie stworzone z myślą o użytkownikach, którym zależy na rozbudowie funkcjonalności Rewizora GT. Mechanizm pozwala na pisanie rozszerzeń korzystających z wewnętrznych algorytmów systemu Rewizor GT.

Sfera dla Rewizora GT otwiera zupełnie świeże możliwości programu Rewizor GT. Dzięki oparciu o znane technologie COM i OLE Automation informatyk marki albo serwisant bezproblemowo stworzą takie rozwiązania, które powiększą dotychczasową funkcjonalność i będą ułatwiały pracę w systemie, ściśle według potrzeb danej marki.

Przykładowe rozwiązania, jakie mogą powstać w oparciu o Sferę dla Rewizora GT:

  • import do Rewizora GT dokumentów wytwarzanych poprzez zewnętrzne systemy informatyczne niezależnie od formatu, w jakim te systemy zapisują swoje informacje;
  • import informacji do dekretacji niezależnie od ram i ograniczeń, jakie w Rewizorze GTnarzucają Schematy importu;
  • stworzenie zbiorczych operacji, zamiast kolekcji jednorazowych akcji, które w danej firmie realizowane są często i zajmują dużo czasu;
  • pełne sterowanie kartoteką rozrachunków;
  • współpraca z systemami homebankingowymi.

za pomocą Sfery dla Rewizora GT realne jest również zintegrowanie Rewizora GT z innymi posiadanymi systemami.

klienci, którzy nie posiadają jeszcze Rewizora GT, mogą kupić program Rewizor GT Sfera - system finansowo-księgowy zaopatrzony w dodatek Sfera dla Rewizora GT.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.