Menu

Sfera dla Subiekt GT

Opis

Sfera dla Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży, który oprócz standardowej funkcjonalności Subiekta GT, został rozbudowany o mechanizm, który pozwala na pisanie rozszerzeń

Sfera dla Subiekta GT jest dodatkiem, który zezwala na napisanie rozszerzeń, korzystających z wewnętrznych mechanizmów Subiekta GT.

Sfera dla Subiekta GT powstała z myślą o użytkownikach, którym zależy na rozbudowie funkcjonalności Subiekta GT. Sfera dla Subiekta GT otwiera zupełnie nowe możliwości wykorzystania Subiekta GT, czyni z niego artykuł skrojony na zapotrzebowania każdego użytkownika.

Sfera dla Subiekta GT wyprodukowana została w oparciu o znane technologie COM i OLE Automation. Informatyk firmy lub serwisant bezproblemowo stworzą takie rozwiązania, które rozszerzą dotychczasową funkcjonalność i będą ułatwiały pracę w systemie, ściśle według potrzeb danej firmy.

Przykładowe rozwiązania dotyczące przypasowania Subiekta GT do potrzeb danej firmy, jakie mogą powstać w oparciu o Sferę dla Subiekta GT:

  • wystawianie faktur seryjnych,
  • obsługiwanie zamówień składanych w sklepie internetowym,
  • sterowanie zdarzeniami zewnętrznymi.

Opierając się na Sferze dla Subiekta GT można też stworzyć mechanizmy realizowania operacji zbiorczych, na przykład:

  • zbiorcza kalkulacja cen;
  • zbiorcza aktualizacja informacji (np. Zmiana stawki VAT),
  • zbiorcze drukowanie i likwidowanie,
  • zbiorcze powodowanie skutku magazynowego dla dokumentów.

Z pomocą Sfery dla Subiekta GT możliwe będzie także napisanie rozwiązań, które zintegrują posiadane systemy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.