Menu

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 Polska wersja językowa! / szybka wysyłka na e-mail / Faktura VAT / 32-64BIT / WYPRZEDAŻ

Cechy produktu

  • Producent microsoft 

Opis

Windows 10 Enterprise LTSB jest specjalną wersją systemu Windows 10 umożliwiającą klientom biznesowym korzystanie z aktualizacji swoich funkcji. Przeznaczony jest dla niektórych systemów komputerowych, które przez lata wymagają aktualizacji serwisowych, lecz nie korzystają z wielu aplikacji systemu Windows 10. Należą do nich ATMS, systemy w punktach sprzedaży lub komputery kontrolujące sprzęt medyczny. Komputery takie głównie wykonują tylko jedno konkretne i ważne zadanie. Dlatego nie potrzebują aktualizacji funkcji widocznych dla tradycyjnego komputera biurowego.

System Windows 10 pomoże Ci odnosić sukcesy. Zyskasz szybsze uruchamianie, znajome,powiększone menu Start oraz nieprzeciętne, nowe sposoby realizacji zadań nawet na wielu urządzeniach.

W Windows 10 pokochaszprogresywne funkcje, takie jak całkiem nowa oglądarka zaprojektowana do działania w Internecie, a także Cortana — osobista asystentka, która pomoże Ci w powszednich zmaganiach.

System Windows 10 to właściwy system do prowadzenia biznesu

Dzieki, Windows 10 skonsolidujesz się ze swoją domeną. Możesz podłączyć się do swojej domeny biznesowej albo szkolnej, albo Azure Active Directory, by korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych zasobów.

Windows 10 udoskonalone szyfrowanie. Uzyskaj dopełniające bezpieczeństwo dzięki funkcji BitLocker, wspomagając ochronę swych informacji dzięki szyfrowaniu i zarządzaniu zabezpieczeniami.

Zdalne logowanie w systemie Windows 10 . System Windows 10 umożliwia logowanie się przy pomocy Zdalnego pulpitu, w celu rejestracji i użytkowania komputera Pro PC zarówno w domu, jak i w drodze.

Maszyny wirtualne w Windows 10. Twórz i uruchamiaj maszyny wirtualne przy pomocy funkcji Hyper-V, dzięki temu osiągalne jest uruchamianie więcej aniżeli jednego systemu operacyjnego równocześnie na tym samym komputerze osobistym.

Poznaj Twoje aplikacje w Sklepie, dzieki systemowi Windows 10 . System Windows 10 pozwala utworzyć własną prywatną sekcję aplikacji w Sklepie Windows, w celu wygodnego dostępu do aplikacji firmowych

Windows 10 on po prostu działa

System Windows 10 łączy w sobie te systemy Windows, które już znasz, dodając idealne ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 pozwalają prędko uruchamiać system i przywracać go. System Windows 10 ma także więcej niż kiedykolwiek zaimplementowanych funkcji zabezpieczeń, które pomagają bronić przed złośliwym oprogramowaniem.

System Windows 10 to wielozadaniowość

Wielozadaniowość w systemie Windows 10 jako proces główny ze zdolnością do prędkiego przerzucenia na ekranie czterech części jednocześnie. Na ekranie jest coraz ciaśniej? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej przestrzeni i pracować właśnie z tymi elementami, których Ci trzeba. Na dodatek wszystkie powiadomienia i najważniejsze ustawienia są gromadzone na jednym, łatwym do dosięgnięcia ekranie.

Microsoft Edge nowa przeglądarka w systemie Windows 10

Jest to kompletnie nowa przeglądarka w systemie Windows 10, zaprojektowana, aby ułatwić pracę w sieci. Wpisuj odręcznie albo używaj klawiatury bezpośrednio na stronach internetowych, dzieląc się swymi adjustacjami z innymi osobami. Polubisz widok do czytania bez składników odwracających uwagę. Dostępny jest jeszcze lepszy pasek adresu, pomagający szybciej realizować wyszukiwanie.

Continuum w Windows 10

najkorzystniejszym ekranem jest za każdym razem ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje doświadczenie dla Twoich działań i urządzenia. Funkcje ekranowe dostosowują się do prostego nawigowania, a aplikacje skalują się płynnie od najmniejszych do największych wyświetlaczy

specyficznie Twój system Windows 10

Urządzenie pracujące pod kontrolą systemu Windows 10 rozpoznaje użytkownika i zatwierdza jego obecność na rzeczywiście osobiste sposoby. Dzięki Windows Hello urządzenie włączy się i pozdrowi, używając imienia rozpoznanego użytkownika, płynnie przeprowadzi przez logowanie i uwolni od konieczności pamiętania lub wpisywania hasła

Gry i Xbox obsługiwane w systemie Windows 10

Graj w gry z konsoli Xbox One na komputerze osobistym w najnowszym systemie Windows 10, notebookie lub tablecie obsługiwanym poprzez system Windows 10 Professional. Wykorzystuj funkcję Game DVR do rejestrowania największych heroicznych ruchów i przesyłaj je szybko do swych przyjaciół, bez opuszczania gry

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.