Menu

Windows 10 Home OEM Polska wersja językowa! / szybka wysyłka na e-mail / Faktura VAT / 32-64BIT / WYPRZEDAŻ

Cechy produktu

  • Producent microsoft 

Opis

System Windows 10 Home pomoże Ci odnosić sukcesy. Zyskasz szybsze uruchamianie, znajome,rozszerzone menu Start oraz wspaniałe, nowe sposoby realizacji zadań choćby na wielu urządzeniach. Pokochaszprogresywne funkcje w systemie Windows 10 Home, takie jak całkiem nowa przeglądarka zaprojektowana do działania w Internecie, a także Cortana — osobista asystentka, która pomoże Ci w codziennych zmaganiach.

System operacyjny Microsoft Windows 10 Home

System Windows 10 Home przeznaczony jest początkującym i progresywnym użytkownikom. Jak sama nazwa wskazuje system Windows 10 Home daje trafne wsparcie w domu,prawidłowo sprawdza się w środowisku biznesowym.

System Windows 10 Home został tak skonstruowany,intuicyjnie dopasowuje się do daneog urządzenia i jego atrybuty.

System Windows 10 Home perfekcyjnie sprawdza się w starszych komputerach. Kryteria systemu Windows 10 Home są wyjątkowo podobne do wymagań jakie były w systemach Windows 7 i Windows 8.1.

System Windows 10 Home jest tak prawidłowo znany i nieskomplikowany w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start wraca w powiększonej postaci, a poza tym nadal są przystępne przypięte aplikacje i ulubione, więc będzie można od razu z nich korzystać.

System Windows 10 Home momentalnie uruchamia się i wznawia działanie, ma więcej zastosowanych zabezpieczeń zapewniających Twoje bezpieczeństwo i jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już masz.

Windows 10 Home on po prostu działa

System Windows 10 Home łączy w sobie te systemy Windows, które już znasz, dodając genialne ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 pozwalają błyskawicznie uruchamiać system i przywracać go. System Windows 10 Home ma także więcej niż kiedykolwiek zastosowanych funkcji zabezpieczeń, które pomagają bronić przed złośliwym oprogramowaniem.

System Windows 10 Home to wielozadaniowość

Wielozadaniowość w systemie Windows 10 Home jako cykl główny ze zdolnością do prędkiego przerzucenia na ekranie czterech elementów jednocześnie. Na ekranie jest coraz ciaśniej? Twórz wirtualne pulpity, żeby uzyskać więcej przestrzeni i pracować właśnie z tymi elementami, których Ci trzeba. Dodatkowo wszystkie powiadomienia i najważniejsze ustawienia są gromadzone na jednym, nietrudnym do dosięgnięcia ekranie.

Microsoft Edge nowa oglądarka w systemie Windows 10 Home

Jest to w całości nowa oglądarka w systemie Windows 10 Home, zaprojektowana, żeby ułatwić pracę w sieci. Wpisuj odręcznie albo używaj klawiatury bezpośrednio na stronach internetowych, dzieląc się swoimi adjustacjami z innymi osobami. Polubisz widok do czytania bez komponentów odwracających uwagę. Przystępny jest też ulepszony pasek adresu, pomagający szybciej realizować wyszukiwanie.

Continuum w Windows 10 Home

najlepszym ekranem jest za każdym razem ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 Home optymalizuje doświadczenie dla Twoich działań i urządzenia. Funkcje ekranowe przystosowują się do łatwego nawigowania, a aplikacje skalują się płynnie od najmniejszych do największych wyświetlaczy

unikalnie Twój system Windows 10 Home

Urządzenie pracujące pod kontrolą systemu Windows 10 Home rozpoznaje użytkownika i zatwierdza jego występowanie na rzeczywiście osobiste sposoby. Dzięki Windows Hello urządzenie włączy się i pozdrowi, używając imienia rozpoznanego użytkownika, płynnie przeprowadzi poprzez logowanie i uwolni od konieczności pamiętania albo wpisywania hasła

Gry i Xbox obsługiwane w systemie Windows 10 Home

Graj w gry z konsoli Xbox One na komputerze osobistym w najnowszym systemie Windows 10 Professional, laptopie lub tablecie obsługiwanym przez system Windows 10 Professional. Wykorzystuj funkcję Game DVR do rejestrowania największych heroicznych ruchów i przesyłaj je ekspresowo do swych przyjaciół, bez opuszczania gry

artykuł sprzedawany zgodnie z art. 4 ust. 2 dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/24/WE z dnia 23 kwietnia 2009 r. W sprawie ochrony prawnej programów komputerowych (wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE z 3 lipca 2012 r. W sprawie C-128/11), wyrok Krajowej Izby Odwoławczej z 26 sierpnia 2015 r. Sygn. Akt KIO 1712/15, wyrok [Niemieckiego] Sadu Najwyższego z dnia 7 lipca 2001 r. I ZR 244/97, art. 4 ust. 2 dyrektywy 2001/29/WE oraz art. 51 ust. 3 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.