Menu

BENQ MH733 (9H.JGT77.13E)

Cechy produktu
 • Producent BenQ 
 • Jasność ANSI 4000 
 • Rozdzielczość optyczna WUXGA (1920 x 1200) 
 • Kontrast 16000:1 
 • Technologia DLP 
 • Proporcje obrazu 16:9 
 • Moc lampy 240 W
Opis

Biznesowy projektor Full HD do sal konferencyjnych

KLUCZOWE FUNKCJE

 • Wysoka jasność 4000 ANSI Lumenów
 • Rozdzielczość Full HD 1080p
 • Czytnik USB do prezentacji bez zastosowania komputera
 • Prosta prezentacja poprzez sieć lokalną dzięki aplikacji QCast
 • Kompatybilność z systemami sterowania AMX/Crestron/Extron

Żywe i ostre odcienie w konkretnie oświetlonych pomieszczeniach
Wysoka jasność 4000 lm projektora MH733 pozwala prelegentom i uczestnikom korzystać z prezentacji w komfortowo oświetlonych salach konferencyjnych o średniej powierzchni, zapewniając nieograniczone możliwości dyskusji, współpracy, notowania i interakcji, prowadząc do efektywnych spotkań. Wysoka jasność zagwarantuje mistrzowską jakość obrazu dla użytkowników biznesowych, co zezwala na spełnianie minimalistycznych wymogów korporacyjnych.

Rozdzielczość Full HD gwarantuje wyraźny obraz i większe zagęszczenie treści

Dzięki natywnej rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) w formacie panoramicznym 16:9, projektory biznesowe BenQ wyświetlają subtelne detale, oferują nad wyraz ostry i czytelny obraz i widocznie poprawioną jakość obrazu do mistrzowskich prezentacji.

Czytnik USB do prezentacji bez użycia komputera

Dzięki obsłudze wielu formatów plików, jak JPEG, PDF, Microsoft Word, Excel i PowerPoint, złącze USB rodzaju A projektora MH733 pozwala prelegentom łatwo wyświetlać zdjęcia albo dokumenty bezpośrednio z nośnika bez użycia laptopa.

Prosta prezentacja poprzez sieć lokalną dzięki aplikacji QCast
Po instalacji MH733 w sieci LAN i sparowaniu go z aplikacją QCast, można z łatwością wyświetlać prezentacje z komputerów albo maszyn inteligentnych. Aplikacja QCast pozwala użytkownikom bezpośrednio wyświetlać na obfitym ekranie zdjęcia i różnorodne pliki, jak PowerPoint, Word, Excel i PDF, z komputerów albo sprzętów inteligentnych. Poza tym, aplikacja QCast proponuje dopełniające przydatne funkcje udoskonalające ogólną skuteczność i wygodę spotkań biznesowych.

Łatwe prezentacje bezprzewodowe z opcjonalną kartą USB WDRT8192
Po podłączeniu bezprzewodowej karty USB WDRT8192, MH733 pozwala na wygodne wyświetlanie bezprzewodowe z komputera albo urządzenia przenośnego poprzez aplikację QCast.

Prezentuj bezprzewodowo z dowolnego komputera lub sprzętów mobilnych

oferując użytkownikom sporo opcji projekcji bezprzewodowej, aplikacja QCast może odzwierciedlać zawartość komputera lub rozszerzać wyświetlacz w celu udostępniania danych, zachowując równocześnie inne informacje. MH733 pozwala bezprzewodowo wyświetlać statyczne zdjęcia lub dokumenty, w tym pliki PowerPoint, Word, Excel i PDF. W urządzeniach z Androidem 5.0 i nowszym. Użytkownicy mogą wyświetlać zawartość przenośnych sprzętów na dużym ekranie.

Wyświetlanie na podzielonym ekranie i produktywna organizacja spotkania
MH733 pozwala na wyświetlanie treści z maksymalnie czterech różnorodnych komputerów lub urządzeń inteligentnych poprzez aplikację QCast, pozwalając na sprawne dzielenie się jeszcze obszerniejszą liczbą pomysłów.

Połączenie z Internetem poprzez aplikację QCast
Aplikacja QCast proponuje użytkownikom MH733 sprężystą łączność z Internetem poprzez zewnętrzne połączenie internetowe. W razie konieczności wyszukania i podzielenia się informacjami, prelegenci mogą przeglądać Internet.

poręczna funkcja zdalnego sterowania
Aplikacja QCast oferuje ponadto wygodną funkcję zdalnego sterowania z nietrudnymi do obsługi przyciskami do sterowania projektorem, gdy jest zamontowany na suficie lub gdy pilot nie jest dostępny.

zaawansowana kalibracja obrazu dla nieprzeciętnego wyrównania obrazu
MH733 jest wyekwipowany w dwuwymiarowy zakres korekcji trapezowej 30 poziomów w poziomie i 20 stopni w osiach pionowych, by przeciwdziałać efektowi trapezu, gdy projektor musi być zainstalowany niecentralnie. Instalatorzy mogą zastosować funkcji dopasowania narożnika, by niezależnie skonsolidować każdy kąt, żeby uzyskać genialnie wyrównaną geometrię obrazu.

Rozbudowane funkcje sterowania poprzez sieć LAN

MH733 gwarantuje zgodność z wieloma wiodącymi systemami sterowania projektorami poprzez sieć LAN, w tym Crestron, AMX, PJLink i Extron IP Link, co upraszcza integrację z infrastrukturą firmową. Poza bezpośrednim sterowaniem projektorem 1 do 1 przez przeglądarkę internetową, oprogramowanie BenQ Multiple Display Administrator (MDA) oferuje wydajne funkcje centralnego zarządzania wieloma projektorami, w tym samoczynne otwieranie i zamykanie w miejscach publicznych, zdalne włączanie i wyłączanie, oraz tworzenie harmonogramu pracy dla urzędów i firm.

Scentralizowana kontrola wielu projektorów przy pomocy oprogramowania BenQ MDA
Oprogramowanie BenQ Multiple Display Administrator (MDA) gwarantuje wydajne scentralizowane zarządzanie wieloma projektorami, w tym zautomatyzowane procedury otwierania i zamykania w miejscach publicznych, zdalnie kontrolowane włączanie i wyłączanie zasilania, a także planowanie harmonogramu pracy maszyn dla instytucji i korporacji.

Bezpośrednia kontrola przy pomocy oglądarki internetowej
MH733 pozwala menedżerom IT wygodnie kontrolować dowolny projektor za pomocą oglądarki internetowej bez konieczności fizycznej wizyty w pokoju konferencyjnym, gwarantując oszczędność czasu i wysiłku.

Tryb LampSave
Mniejsza częstotliwość zamiany lamp i przeprowadzania konserwacji przekłada się na ogólny niższy koszt własności. Tryb oszczędzania lampy dynamicznie dopasowuje moc lampy do wyświetlanej treści, co zezwala na wydłużenie trwałości lampy o maksymalnie 50% w porównaniu do normalnego trybu.

długofalowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP
technologia przetwarzania obrazu cyfrowego Digital Light Processing (DLP), nagrodzona Oscarem za rok 2015 (Oscar statuette), jest wiodącą technologią projekcji wykorzystywaną w 90% światowych cyfrowych kin i 100% kin IMAX. Z technologią DLP dominującą na rynku projektorów z ponad 50% udziałem w rynku, BenQ jest dziś najlepiej sprzedającą się marką projektorów technologii DLP, która proponuje niesłychaną wydajność na poziomie światowymEAN: 4718755069734
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 9H.JGT77.13E
technika wyświetlania: DLP
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
Jasność: 4000 ANSI Lumenów
Kontrast statyczny: 16 000:1
Współczynnik projekcji (min): 1,15:1
Współczynnik projekcji (max): 1,50:1
Zoom: 1,3x
samoczynne ustawianie ostrości: Nie
mała przekątna obrazu: 30 ''
Maksymalna przekątna obrazu: 300 mm
Proporcje obrazu: 16:9
liczba odcieni: 1,07 mld
Częstotliwość pozioma min.: 15 kHz
Częstotliwość pozioma max.: 102 kHz
Częstotliwość pionowa min.: 23 Hz
Częstotliwość pionowa max.: 120 Hz
trwałość źródła światła: 4000 h
odporność źródła światła (ECO): 8000 h
Kompatybilność ze standardami komputerowymi: 480i 480p 576i 576p 720p 1080i 1080p
Kompatybilność ze standardami wideo: NTSC PAL SECAM
Audio: Tak
Komunikacja bezprzewodowa: Opcjonalna
Gniazda we/wy: 1 x Audio in
Poziom hałasu: 33 dB
zużycie mocy: 320 W
Akcesoria w pakiecie: przewód zasilający Pilot zdalnego sterowania Baterie AAA x2 kabel VGA Karta gwarancyjna Instrukcja szybkiego uruchomienia Instrukcja użytkownika na CD Pokrywa obiektywu
wymiary: 296 x 120 x 221 mm
Waga: 2.5 kg
Pozostałe właściwości: Temperatura pracy: 0 ~ 40°C Temperatura przechowywania: -20~60°C Wilgotność: 10~90%RH (bez kondensacji) Korekcja trapezowa w dwóch płaszczysnach samoczynna korekcja tarpezowa Regulacja narożników (Corner Fit) Czytnik USB LAN Control Kompatybilność AMX/ PJ Link/Crestron/Extron IPL Kompatybilność MDA LAN Display Podział ekranu na 4 Równoczesna praca przy użyciu aplikacji QCast
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.