Menu

Benq Projektor TH685 DLP 1080p 3500ANSI/10000:1/HDMI

Cechy produktu

  • Producent BenQ 

Opis

Bohaterskie przeżycia na dużą skalę
TH685 jest produkowany z myślą o graniu i oferuje niezwykle niedługi czas reakcji do przeżyć w czasie rzeczywistym. Zachwycająca grafika 1080p HDR i 3500 lumenów ANSI niezwykle wysokiej jasności zapewniają intensywne przeżycia nawet przy świetle dziennym. Imponujący dźwięk pozwala zanurzyć się w epickiej rozgrywce jak nigdy wcześniej.

Gotowy na realistyczne przeżycia?
przejrzyj hiperrealistyczne detale HDR na ogromnym obrazie Full HD 1080p. Użyj projektora TH685, żeby poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa na rozległych polach bitew i wielkoformatowych boiskach do gry.

Niskie opóźnienie sygnału wejściowego (low input lag)
Wysokie opóźnienie wejściowe może sprawić, iż gra stanie się frustrującym doświadczeniem. Dobrą wiadomością jest to, iż TH685 zagwarantuje rewolucyjny czas reakcji 8 ms dla płynnej rozgrywki w czasie rzeczywistym, nadzwyczajny do prędkich sportów, strzelania i aren bitewnych zależnych od czasu.

unikatowy tryb gry - pokonaj wszystkie poziomy
Tryb gry TH685 dostosowuje obrazy, poprawiając ciemne sceny z obszerniejszą jasnością i precyzją, pomagając ci zdobywać kolejne poziomy, lokalizując wrogów i znajdując każdy ukryty sekret w grach przygodowych.

Usłyszysz każdy ruch przeciwnika
Wykorzystując specjalne rozwiązania akustyczne i regulację dźwięku, głośnik z komorą rezonansową o mocy 5 W zaimplementowany w TH685 odtworzy wyraźnie każdy dźwięk, co pozwala z łatwością usłyszeć przeciwników w strzelankach FPS w połączeniu ze specjalnie dobranym trybem dźwięku do gier, a także całkowicie zanurzyć się w świecie gier.

Niech rozpocznie się gra
Masz wszystko, czego Ci potrzeba do zachwycającej rozgrywki i kinowych wrażeń, nawet w jasnym salonie. Niezależnie od tego, czy grasz na Sony PS4, Nintendo Switch, Xbox One X lub Google Stadia, na TH685 czeka Cię niesamowita gra konsolowa. Rozpocznij emocje!

Zmień dowolną przestrzeń w swoją arenę
Nie musisz grac tylko w swym pokoju. Możesz skonfigurować TH685 w kilka sekund, aby zamienić dowolne miejsce w prywatną arenę rozrywki.

Zoom 1,3x zapewnia rozciągliwą regulację odległości projekcji
TH685 umożliwia maksymalne wykorzystanie przystępnego miejsca dzięki zakresowi odległości projekcji gwarantującemu rozrywkę na dużym ekranie w małych pomieszczeniach.

Cyfrowe przesuwanie obiektywu pozwala na zróżnicowanie wysokości projekcji
Cyfrowe przesuwanie obiektywu w pionie projektora TH685 pozwala rewelacyjnie zintegrować go do każdego wnętrza, proponując dynamiczny zakres wysokości projekcji.

automatyczna pionowa korekcja trapezowa zapewniająca nadzwyczajne dostosowanie
Pionowa korekcja trapezowa reguluje obraz tak, by uzyskać wyśmienite kąty proste, co ułatwia wyświetlanie idealnie przypasowanego obrazu z najróżniejszych miejsc.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.