Menu

BenQ Projektor TK800M - DLP projector - zoom lens - 3D - 3840 x 2160 - 3000 ANSI lumens

Cechy produktu
  • Producent BenQ 
Opis
Prawdziwa rozdzielczość 4K HDR dla sportów oglądanych na żywo.

Aby w pełni radować się piękną grą na imprezach piłkarskich w jasnym salonie lub podczas grilla w ogródku, ogromny obraz 4K UHD o wymiarze ponad 100" z 8,3 miliona pikseli z intensywnym kolorem HDR w każdym oświetleniu nie da się pokonać. Niestandardowe tryby Piłka nożna i Sport z mocnym dźwiękiem powodują, że jesteś w środku akcji jak na stadionie, w stylowej, kompaktowej obudowie z łatwą konfiguracją.

genialna jakość obrazu
Perfekcja 4K UHD w prawdziwej rozdzielczości 8,3 mln pikseli

Model TK800M kreuje rozdzielczość 4K UHD 3840 x 2160 obejmującą 8,3 mln oddzielnych pikseli w każdej klatce dzięki technice XPR. Wykorzystuje przy tym rewolucyjną technikę DLP z pojedynczym urządzeniem DMD o przekątnej 0,47" w celu zminimalizowania smukłego, kompaktowego profilu z myślą o nowoczesnym stylu życia. Rozdzielczość 4K UHD jest czterokrotnie obszerniejsza aniżeli full HD 1080p, co ogranicza rozmycie pikseli, zapewniając niesamowitą krystaliczność i wyraźne małe szczegóły.

more

nienaruszalność obrazu i precyzyjność koloru

Dzięki zastosowaniu technice DLP z jednym DMD, żeby uniknąć problemów z wyrównaniem wielu paneli, model TK800M gwarantuje bezbłędną nierozdzielność obrazów i staranność odcieni. Projektor TK800M kreuje ostre jak brzytwa obrazy i staranne odcienie pozbawione artefaktów, takich jak rozmycie, cienie i zakłócające wzory, umożliwiając uzyskanie perfekcyjnie wyraźnego obrazu

System obiektywu 4K z perfekcyjną optyką

System optyczny 4K projektora TK800M wykorzystuje tylko najwyższej klasy szkło gwarantujące realistyczną jakość obrazów. Skrupulatna, 7-elementowa 4-grupowa matryca obiektywu zagwarantuje obszerniejszą penetrację światła o długookresowym natężeniu 4K, a powłoki niskodyspersyjne minimalizują aberrację chromatyczną, dzięki temu można cieszyć się ulubioną zawartością 4K UHD o wspaniałej przezroczystości.

Intensywne barwy w salonie przy oświetleniu otoczenia

gwarantującą pełną wizualną radość dla całej domowej rozrywki wiedzę z zakresu kolorów, jaką firma BenQ, wyważono nieprzeciętnie z dużą jasnością wizualną i intensywnymi kolorami dla korzystnych warunków oświetlona, występujących szczególnie w przypadku ekscytujących meczów sportowych. Dzięki temu możesz oglądać sport i filmy albo grać w gry z rodziną przy świetle, aby zobaczyć radość na jej twarzy.

more

nowe koło barw 4K dla intensywnych odcieni

nowoczesne, nowe koło kolorów 4K zastosowane w projektorze TK800M zapewnia zachwycającą wydajność barw, osiągając 92% przestrzeni odcieni Rec. 709. Odwzorowując intensywne barwy dzięki nanometrowym i czystym powłokom kolorystycznym oraz istotnie wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz, która likwiduje rozmazywanie się obrazu, projektor TK800M znakomicie równoważy staranność i jasność barw, wykorzystując rygorystyczną kontrolę jakości.

Rec. 709

Brak Rec. 709

Hiperrealistyczna jakość HDR zoptymalizowana pod kątem projektora

W połączeniu z obsługą treści HDR10 z nieszablonowym automatycznym odwzorowaniem odcieni HDR firmy BenQ i technologią zoptymalizowaną pod kątem projektora, obrazy o wysokiej dynamice, dostarczane przez model TK800M, obszerniejszą jasność, wyższy zakres kontrastu w przypadku SDR i lepszą optymalizację obrazu w jednym kroku, uwidaczniając każdy detal treści 4K, żeby zapewnić najwyższy poziom rozrywki domowej.

samoczynne odwzorowanie naturalnych kolorów HDR

W przeciwieństwie do innych projektorów HDR ze zmienioną temperaturą odcieni i przesyconą zielenią, a także czerwienią, technologia marki BenQ służąca do samoczynnego odwzorowania naturalnych kolorów HDR wyzwala zdumiewający obraz HDR 4K z nadzwyczajnie naturalnymi kolorami odpowiadającymi rzeczywistości.

Projektor BenQ HDR

Inne

Jakość HDR zoptymalizowana pod kątem projektora dla ciemnych detali

Inne projektory HDR mogą tracić detale i wyświetlać nieprawidłową skalę szarości, natomiast projektor BenQ gromadzi technikę HDR zoptymalizowaną pod kątem projektora, która rewelacyjnie równoważy nasycenie odcieni i buduje bogatą skalę barw, zachowując pełną wyraźność szczegółów w ciemnych odcieńch.

rojektor BenQ HDR

Inne

dedykowany do prezentowania błyskotliwa gry
Tryb Piłka nożna

Tryb obrazu – piłka nożna zachowuje żywe odcienie skóry i bujną zieloną trawę, zapewniając oszałamiającą, pokaźniejszą aniżeli życie projekcję podczas każdej sekundy meczu. W trybie dźwięku dla piłki nożnej każdy komentarz spikera jest dobrze słyszalny, choćby gdy jesteś zanurzony w tłumie wiwatującym na otwartym stadionie.

Tryb sportowy

Tryb obrazu – sport odwzorowuje realistyczne odcienie skóry, ciepłe odcienie drewna i intensywne czerwienie ze zbalansowaną zielenią i błękitem w celu zapewnienia oszałamiającej projekcji na dużym ekranie na zapotrzebowania szybkiej akcji w sportach uprawianych w obiektach na drewnianych boiskach. Tryb dźwięku dla sportu eksponuje komentarze spikera i wyraźne detale akustyczne wytworzone przez piszczące trampki, gwizdki sędziów i drapiące łyżwy w obiektach zamkniętych.

CinemaMaster Audio+ 2 wytwarza solidny dźwięk

Rozwiązanie BenQ CinemaMaster Audio+ 2 zostało zaopatrzone w bezsprzecznie szerszy zakres częstotliwości generowanych poprzez konkretny 5-watowy głośnik umieszczony w komorze rezonansowej. W konsekwencji urządzenie tworzy głębokie basy i żywe wysokie tony. Technika ta zapewnia unikatowe algorytmy korekcji w celu uzyskania czystego, transparentnego i budzącego emocje dźwięku, który jest stosowany poprzez hollywoodzkie studia.

Delikatne detale i czyste wokale

Głośnik z aluminiową membraną, zaimplementowany w modelu TK800M, zagwarantuje czyste wokale i delikatne szczegóły o średniej do wysokiej częstotliwości.

Głębsze rezonujące basy

Komora rezonansowa poszerza zakres częstotliwości, szczególnie dla głębokich basów wydobywających się z kompaktowego głośnika.

długotrwały i zniewalający dźwięk

odporne na ciepło magnesy NdFeB długotrwałą i zmysłową jakość dźwięku bez zniekształceń.

more

genialne tryby dźwiękowe pasujące do każdej okazji

Niestandardowe tryby audio dostosowują charakterystykę dźwięku tak, żeby zaoferować nadzwyczajne wrażenia audiowizualne dla każdego rodzaju rozrywki, tak jakby widz uczestniczył w wydarzeniach na żywo.

Tryb Piłka nożna

wyróżnione środkowe częstotliwości i wokale,prawidłowo słyszeć komentatorów na otwartych stadionach.

Tryb sportowy

wyróżnione przeciętne częstotliwości i wokale dla głosu spikerów i przejrzyste detale akustyczne w obiektach zamkniętych.

Tryb filmowy

Rezonujące niskie i wysokie tony dają wrażenie uczestniczenia w wydarzeniach posiadających miejsce w filmie.

Tryb muzyczny

Płynnie stabilna i ciekawa charakterystyka odtwarzania muzyki i koncertów na żywo

Tryb gier

solidne basy i wyraźne wysokie dźwięki pozwalają poczuć zachwycającą ekscytację intensywną rozgrywką.

Tryb użytkownika

Algorytmy korekcyjne można indywidualnie przystosować w celu zmaksymalizowania basów i uzyskania wyraźnych wysokich tonów, by otoczyć się pełna rozrywką.

Prosty i wygodny projekt zgodny ze stylem życia

Lekka, kompaktowa i smukła kompozycja modelu TK800M jest nie tylko estetyczna, lecz i intuicyjnie ergonomiczna oraz przyjazna dla środowiska. Model Tk800M efektownie wtapia się w dekorację salonu dzięki nieskomplikowanej konfiguracji i stanowi proste i wygodne rozwiązanie dla domowej rozrywki, dzięki któremu przyjaciele i rodzina mogą organizować przyjęcia, oglądać filmy i wydarzenia sportowe.

automatyczna funkcja keystone upraszczająca konfigurację

Funkcja korekcji zniekształcenia trapezowego w widoku pionowym przeciwdziałająca efektowi trapezu profesjonalnie wyrównuje obraz, gdy należy umieścić projektor poza główną osią, na przykład na stole. Korekta zniekształcenia trapezowego nieskomplikowane wyświetlanie wyśmienicie wyrównanych obrazów z zróżnicowanych lokalizacji.

Energooszczędność i długa eksploatacja lampy

technologia BenQ SmartEco™ to przemyślane rozwiązanie rozszerzające przyjemność z oglądania, a przy tym oszczędzające pieniądze. Automatycznie dostosowuje jasność lampy na podstawie treści w celu uzyskania głębszej czerni i powiększenia kontrastu szczegółów obrazu. Tryb oszczędzania lampy Lamp Save wydłuża żywotność lampy projektora do 15 000 godzin, minimalizując konieczność zamiany i konserwacji lampy, co przekłada się na niższy koszt eksploatacji.

powiększenie 1,1X dla rozciągliwości w postaci obfitego obrazu

rozszerzenie 1,1X zwiększa przystępne miejsce dzięki dużej i sprężystej rozpiętości dystansów wyświetlania, aby umożliwić korzystanie z rozrywki wielkoekranowej bez kłopotu związanego ze nieprzystępną instalacją.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.