Menu

BenQ W1210ST

Cechy produktu

  • Producent BenQ 
  • Trwałość lampy 2000 h

Opis

BenQ W1210ST krótkoogniskowy przyjaciel całej rodziny

Witamy w nowej erze grania w swoje ulubione gry video na obfitym ekranie. BenQ W1210ST został zaprojektowany dla graczy,radować się zupełnie nowymi doznaniami. Zapierające dech w piersiach projekcje Full HD 1080p z kołem odcieni 6X RGBRGB, które gwarantuje realistyczne odcienie asygnowane do gier. Szczególnie niski Input Lag gwarantuje brak opóźnień a unikalne tryby gry gwarantują graczom nadzwyczajną płynność i niesamowite wrażenia. Wbudowane głośniki 10W z technologią CinemaMaster Audio+ wzmocnią emocje w grach. BenQ W1210ST przynosi niezrównaną dotąd przyjemność z grania na wielkim ekranie!


dzisiaj można radować się grając w swoje ulubione gry na konsoli na znacznym ekranie, w zaciszu własnego domu. Czy to gra Halo na Xbox One lub Overwatch na PS4, BenQ W1210ST daje możliwość zupełnie nowego, wciągającego wrażenia w grach. Niski Input lag zapewnia rewelacyjny czas reakcji, dzięki czemu można podjąć szybką i dobrą decyzję w grze. Technika niedługiej odległości projekcji i znaczny zoom 1,2 pozwala projektorowi na umieszczenie go w śladowych pomieszczeniach bez dodatkowych problemów z montażem. Delektuj się jakością kinową Full HD 1080p z kołem odcieni 6X RGBRGB, które zagwarantuje realistyczne kolory o wspaniałej efektywności wyświetlania.Projektor polecany przez HDTV Polska. sprawdź recenzję

Niski czas reakcji - płynna gra w każdych warunkach

prędki Czas Reakcji jest najmocniej widoczną rzeczą na której zależy wszystkim graczom. W1210ST oferuje pierwszy na świecie projektor z Niskim Input Lag, który zagwarantuje rewelacyjny czas reakcji, dzięki czemu można podjąć szybką decyzję w grze. Projektor również czas reakcji wyrażony w mikrosekundach DMD, tak, żeby uniknąć niechcianego Trybu Motion Blur. Obojętnie czy grasz na Xbox One, PS4 ™ albo Wii U ™, dzisiaj za każdym razem możesz zareagować jako pierwszy.

Rozrywka na pokaźnym ekranie - świeże doświadczenia z gry

rozmiar ma znaczenie! BenQ W1210ST to zupełnie nowy poziom rozgrywki, ponieważ przewiduje 100-calowy obraz, genialnie wypełnia Twoje pole widzenia. W1210ST gwarantuje spektakularne barwy nawet w trakcie przełączania między trybami Game Mode i Game Bright Mode, wszystko po to, by lepiej zespoić oświetlenia. Twoje doświadczenia z gier video nigdy nie będą takie same.


video z hollywodzkim dźwiękiem

CinemaMaster zmienia każde pomieszczenie w światowej klasy projekcję kina domowego z technologią audio, która bez dwóch zdań choćby najszczególniej krytycznych kinomanów. 2 X 10W głośniki umieszczone w komorze rezonansowej wraz Technologią BenQ Audio Enhancer wspomaganą przez MaxxAudio sprawią, iż Twoje receptory dźwiękowe wyłowią wszystkie dźwięki stosowane poprzez hollywoodzkich producentów w pokaźnie powiększonych basach i sopranach dla nieprzeciętnego odbioru dźwięku stereo.

Obraz Full HD 1080p

W1210ST "psuje" Twoje oczy prawdziwym odwzorowaniem barw i detalów dostarczonych dla Ciebie dzięki zoptymalizowanemu systemowi optycznemu 1080p Full HD, kontrastowi 15000:1 i 2200 ANSL, który składa się z obiektywu projekcyjnego zbudowanego wyłącznie ze szklanych soczewek. Teraz możesz się radować ulubioną rozrywką multimedialną wyświetlaną w wysokiej rozdzielczości oraz w najlepszej jasności i ostrości - od Blu-ray DVD, gier video i transmisji HD.

Koło odcieni 6X RGBRGB

rozszerzona tarcza barw do sześciu segmentów (RGBRGB) z szybkością 6X i technologią BrilliantColor ™, tak by zmaksymalizować głębię koloru i zakres dla wyraźnych obrazów bez występowania efektu tęczy.

Niezależna kontrola kolorów dla 6 podstawowych kolorów

To narzędzie zarządzania kolorami umożliwia indywidualne dostrojenie, wzmocnienie nasycenia odcienia sześciu podstawowych odcieni (R / G / B / C / M / Y).

dokument Kalibracji ISFccc®

W1210ST dokument ISFccc® dla dostosowania do każdego wnętrza, proponuje kalibrację dla zoptymalizowanej sprawności odcieni w dzień i w nocy, takdopasować się do układu każdego oraz do poziomu natężenia światła w danym otoczeniu.

BenQ Tryb SmartEco™

Pomysłowe rozwiązanie, które potęguje przyjemność z oglądania, oszczędzając pieniądze, Tryb SmartEco ™ automatycznie dopasowuje jasność lampy na podstawie zawartości prezentacji w bogatsze odcienie czerni i zwiększenia kontrast niedużego tekstu i subtelnych detali.

100" obraz z odległości 1,5m

W1210ST daje dopełniającą rozciągliwość projekcji i instalacji z możliwością projekcji niedługiego rzutu. Wymagane są tylko 1,5 m. Przestrzeni, żeby stworzyć perfekcyjny 100" obfity obraz. To przystępny w obsłudze projektor, który dostarczy Ci dużo wizualnej rozrywki w niemal każdym salonie!

pokaźny zoom dla wielkiego obrazu w każdym pomieszczeniu

Funkcja dużego Zoomu zwiększa przystępną przestrzeń dla zróżnicowanych odległości rzutów i rozrywki na znacznym ekranie bez konieczności mocowań sufitowych albo skomplikowanej uzupełniającej instalacji.

prosta i prosta obsługa

W1210ST jest niezwykle prosty w obsłudze z zupełnie nowym intuicyjnie zaprojektowanym interfejsem, które jest nieskomplikowane dla każdego nowego użytkownika.

Kreator instalacji

Dla ustawiania W1210ST po raz pierwszy, po prostu postępuj zgodnie z wizualnymi instrukcjami podanymi w przychylnym dla użytkownika interfejsie kreatora konfiguracji.

Projekcja na każdej powierzchni

Korekcja koloru ściany ustawia barwy tak, aby zachować prawdziwe wrażenia wizualne dla oryginalnego nagrania na każdej powierzchni danego koloru.

Wolny od kabli i nietrudny w instalacji

Projektor W1210ST uwalnia od problemów okablowania, kłopotów pośrednictwa instalacji, jak na dodatek dodatkowych kosztów przebudowy - wraz z Dodatkiem Nowej Generacji Wireless Kit BenQ Full HD. To urządzenie jest przystępne jako wyposażenie dodatkowe, to potężny pakiet umożliwiający W1210ST przesyłanie nieskompresowanego sygnału 1080p Full HD bezprzewodowo - i ze wsparciem 3D. Teraz można usiąść, odpocząć i cieszyć się ulubionymi filmami i grami!.

* Linia wzroku. Odległość transmisji zależy od rzeczywistego środowiska. Podana odległość jest oparte na pomiarze Lini Wzroku. Konstrukcje wyprodukowane ze stali, drewna, betonu albo cegły mogą obniżyć zasięg transmisji.

Bezprzewodowy zestaw FHD (dostępny opcjonalnie)

dostępne moduły: Wireless FHD Kit - WDP01, Wireless FHD Kit - WDP02.

  • Nieskompresowany transmisja z rozdzielczością do 1080p 60Hz
  • Transmisja bez latencji, znakomita do gier
  • niezwykle stabilny i płynna jakość transmisji
Projektory BenQ DLP ® ︱ długofalowa perfekcja obrazu z technologią DLP

Projektory BenQ DLP gwarantują ostrą jak brzytwa przezroczystość obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości odcienie, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po poprzez nowoczesne technologie koła barw. Ponieważ lusterka są bezbarwne i bronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie wytrzymałe na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając świetne prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach energicznego użytkowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

nieprzemijalna jakość obrazu

technologia DLP gwarantuje także bez-filtrowy design projektora, dając gwarancję długotrwałej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ ponadto zwiększa skuteczność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii poprzez lampę projektora.Prawdziwe, żywe kolory

choćby w prawidłowo oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć trafny balans jasności i kolorów, dzięki technice BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej poprzez BenQ technice BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią odcieni. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu kolorów przez włączenie wtórnych kolorów żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z intensywnymi odcieniami do nieuchwytnych tonów średnich, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.