Menu

BenQ X1300i

Cechy produktu
  • Producent BenQ 
  • Proporcje obrazu 16:9 
  • Trwałość lampy 30000 h
Opis

Nieskończenie wciągająca płynna gra
najszczególniej wciągający projektor do gier jest wyekwipowany w natychmiastowe tryby gry, wrażenia słuchowe i pełne sterowanie z najniższym w branży opóźnieniem wejściowym, zapewniającym płynne zwycięstwa w dowolnej grze. X1300i jest dedykowany do zwiększonej rozrywki dzięki Android TV do strumieniowego przesyłania treści i ogromnej biblioteki multimediów. Trwałe źródło światła LED zapewnia spójne, żywe odcienie, a szykowny wygląd uzupełnia każde miejsce do gry.

Pełne filmowe zanurzenie w trybie RPG
Poczuj zarówno subtelność, jak i intensywność świata gry. Odkrywając bogato urzekające szczegóły starożytnych ruin, pozwól, aby ostre struny i głośny bas potężnej muzyki orkiestrowej poprowadziły Cię poprzez przygodę.

Zidentyfikuj pobliskie zagrożenia w trybie FPS
Zdobądź pole bitwy dzięki wyrafinowanym szczegółom ujawniającym ukrytych przeciwników. Wirtualny dźwięk przestrzenny wzmacnia strzały, eksplozje i zbliżające się kroki z daleka, ostrzegając o zagrożeniach, dzięki temu możesz pokonać każdego wroga.

Emocje w czasie rzeczywistym w trybie SPG (sport)
Rywalizuj w realistycznych grach sportowych w czasie rzeczywistym z zieloną trawą, prawdziwymi odcieniami skóry, żywymi mundurami i wyrazistymi detalami. Usłysz i poczuj entuzjastyczne głosy spikerów, gdy tłum krzyczy. Twój dom natychmiast stanie się centrum akcji.

Doskonałość GameMaestro
technologia BenQ GameMaestro rozpoczyna się od najlepszego w swojej klasie niskiego opóźnienia input lag i dodaje stosowne ustawienia obrazu i dźwięku dla gier RPG, sportów i strzelanek i konfigurowalne ustawienia obrazu. Jest wspierany przez technikę CinematicColor, która polepsza grafikę gry o żywe, prawdziwe kolory. Mieszanie dźwięku z wielu źródeł, dostrojone przez treVolo i Bongiovi Digital Power Station (DPS), ulepsza ścieżki dźwiękowe i muzykę, zapewniając wciągające wrażenia.Projektor X1300i gwarantuje najlepsze wrażenia kinowe, o jakich możesz marzyć.

Jeden projektor. Nieskończona rozrywka.
Niezależnie od tego, czy chodzi o filmy, programy, sport czy telewizję na żywo, inteligentny projektor BenQ z systemem Android ma największą przystępną bibliotekę rozrywki. Uzyskaj dostęp do Google Play za pośrednictwem przyjaznego dla użytkownika interfejsu i bezproblemowej zabawy dla każdego.

Prosta instalacja
wyszukany i inteligentny projekt jest przyjazny dla użytkownika i nadaje się do każdego pomieszczenia. Ustawienie do góry nogami z opcjonalnymi, magnetycznymi stopkami regulacyjnymi, pozwala na łatwą konfigurację w dowolnym miejscu.

sprężyste opcje wyświetlania
Użyj uchwytu sufitowego albo nowo zaprojektowanych regulowanych nóżek, które rozciągliwe przesuwanie obrazu.

Kompatybilność treści 4K
Uniwersalna łączność dwóch portów HDMI 2.0b (HDCP2.2) i nowoczesne sterowanie AV dla konsol do gier, sprzętów mobilnych, otwarzaczy multimedialnych i Blu-ray zezwalają na podłączenie do treści 4K z satysfakcjonującym skutkiem HDR. Port HDMI 2 obsługuje ARC (zwrotne audio).

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.