Menu

LG Electronics Projektor HF65LSR 1000AL LED/UST/FullHD

Cechy produktu
 • Producent LG 
 • Kontrast 150000:1 
 • Technologia LED 
 • Trwałość lampy 30000 h
Opis

Prawdziwe kino w domu? To proste z projektorem LG SMART LED. Gdy tylko chcesz możesz zmienić swój wnętrze w kino, boisko piłkarskie, czy salę koncertową. Już nie potrzebujesz drogiego 100 telewizora wystarczy projektor LG SMART LED. System operacyjny WebOS z wbudowanymi aplikacjami, po podłączeniu do sieci WiFi staje się wielkoekranowym telewizorem SMART, który zmieści się na dłoni. Jego małe rozmiary i niska waga pozwalajązabrać go do znajomych czy na urlop. Brak ruchomych części czyni projektor opornym na wstrząsy i przenoszenie. Dzisiaj Twój nowy 100 Smart TV jest w Twoim zasięgu.

 • LED-owe źródło światła efektywne, postępowe źródło światła, które dla wygenerowania obrazu potrzebuje zaledwie ułamek energii zużywanej poprzez konwencjonalny projektor o podobnych parametrach obrazu.
 • 30.000 godzin pracy LED-owe źródło światła charakteryzuje się długim czasem pracy sięgającym 30.000 godzin. Oznacza to możliwość pracy po 8 godzin dziennie poprzez ponad 10 lat.
 • Krótkoogniskowy system projekcyjny Już nie musisz odsuwać projektora o kilka metrów od ekranu lub ściany aby uzyskać 100 obraz. Dzięki systemowi specjalnych soczewek i sferycznego lustra już z odległości 38 cm od ściany uzyskasz 100 obraz. Nie trzeba już stawiać projektora na środku pokoju, wystarczy wygospodarować odrobinę miejsca na szafce pod ścianą, gdzie dyskretnie będzie stał eleganki, niewiele znaczący projektor, gotów do przekształcenia naszego pokoju w prywatną salę kinową.
 • technologia TruMotion wyśmienicie znana z telewizorów LG technologia nadająca płynności obrazowi, co jest istotnie ważne w dynamicznych scenach akcji, czy podczas śledzenia wydarzeń sportowych. Specjalne algorytmy analizują zmianę obrazu na ekranie i generują pośrednie klatki czyniąc obraz wyraźniejszym, a ruch płynnym.
 • Mobilność użycie diod LED świecących w kolorach podstawowych wyraźnie usprawnia konstrukcję projektora poprzez wyeliminowanie koła barw. Dzięki temu waga, a także wymiary projektora uległy pokaźnej redukcji zaś wyeliminowanie części mechanicznych uodporniło projektor na uszkodzenia mogące powstać w trakcie transportu lub przesuwania działającego projektora.
 • Funkcja USB Quick View (wspiera Divx) funkcja ta pozwala na natychmiastowe odtwarzanie plików wideo, zdjęć i muzyki i dokumentów kompletu office poprzez proste podłączenie dysku, pendriva lub innego typu pamięci wprost do gniazda USB w Twoim projektorze.
 • WebOS 4.0 Jest to już czwarta generacja systemu operacyjnego maszyn SMART rozwijanego poprzez LG. Dzięki słuchaniu głosu klientów powstała przyjazna dla użytkownika, intuicyjna platforma zarządzania treściami on-line, źródłami sygnału i sterowania projektorem.
 • Korekcja trapezowa Dla łatwiejszej konfiguracji projektor HF65LSR wyposażony został 4-punktową korekcję trapezową, która niweluje zniekształcenia wynikające z nieprecyzyjnego ustawienia projektora względem ekranu lub innej powierzchni, na której obraz jest wyświetlany i gwarantuje idealny obraz z każdej odległości.
 • Bluetooth wprawdzie projektor zastosowane głośniki, to prawdziwe kino domowe wymaga adekwatnego zestawu nagłośnieniowego. Projektor LG HF65LSR pozwala przesłać bezprzewodowo dźwięk do zestawu kina domowego lub słuchawek za pośrednictwem Bluetooth.
 • Funkcja screen share Projektor HF65LSR zezwala na połączenie sprzętów mobilnych takich jak telefon, tablet czy notebook jednocześnie bezprzewodowo jak i kablowo (HDMI / MHL / Slimport albo przewód konwertera). Teraz możesz oglądać swoje fotografie i filmy na naprawdę znacznym ekranie.
 • HID Dla łatwiejszego korzystania z projektora, zwłaszcza jego funkcji SMART można do niego podłączyć myszkę i klawiaturę. Dzisiaj siedząc wygodnie na kanapie możesz wprowadzać szukane frazy tak łątwo jak na komputerze.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.