Menu

LG Projektor CineBeam - 3840 x 2160 -

Cechy produktu
 • Producent LG 
 • Proporcje obrazu 16:9 
Opis

Prawdziwe kino w domu? To proste z projektorem LG SMART LED. Gdy tylko chcesz możesz zmienić swój pokój w kino, boisko piłkarskie, czy salę koncertową. Już nie Ci trzeba drogiego 100 telewizora starczy projektor LG SMART LED. System operacyjny WebOS z wbudowanymi aplikacjami, po podłączeniu do sieci WiFi staje się wielkoekranowym telewizorem SMART, który zmieści się na dłoni. Jego małe rozmiary i niska waga pozwalająwziąć go do znajomych czy na urlop. Brak ruchomych części czyni projektor wytrzymałym na wstrząsy i przenoszenie. Teraz Twój nowy 100 Smart TV jest w Twoim zasięgu.

 • LED-owe źródło światła efektywne, innowacyjne źródło światła, które dla wygenerowania obrazu potrzebuje zaledwie ułamek energii zużywanej przez konwencjonalny projektor o podobnych parametrach obrazu.
 • 30.000 godzin pracy LED-owe źródło światła charakteryzuje się długim czasem pracy sięgającym 30.000 godzin. Oznacza to możliwość pracy po 8 godzin dziennie poprzez ponad 10 lat.
 • Krótkoogniskowy system projekcyjny Już nie musisz odsuwać projektora o kilka metrów od ekranu lub ściany żeby uzyskać 100 obraz. Dzięki systemowi specjalnych soczewek i sferycznego lustra już z odległości 38 cm od ściany uzyskasz 100 obraz. Nie trzeba już stawiać projektora na środku pokoju, starczy wygospodarować odrobinę miejsca na szafce pod ścianą, gdzie dyskretnie będzie stał eleganki, nieduży projektor, gotów do przekształcenia naszego pokoju w prywatną salę kinową.
 • technologia TruMotion nieprzeciętnie znana z telewizorów LG technika nadająca płynności obrazowi, co jest szczególnie ważne w dynamicznych scenach akcji, czy w trakcie śledzenia wydarzeń sportowych. Specjalne algorytmy analizują zmianę obrazu na ekranie i generują pośrednie klatki czyniąc obraz wyraźniejszym, a ruch płynnym.
 • Mobilność wykorzystanie diod LED świecących w kolorach podstawowych istotnie upraszcza konstrukcję projektora przez wyeliminowanie koła kolorów. Dzięki czemu waga, a także wymiary projektora uległy wielkiej redukcji zaś wyeliminowanie części mechanicznych uodporniło projektor na uszkodzenia mogące powstać w trakcie transportu albo przesuwania działającego projektora.
 • Funkcja USB Quick View (wspiera Divx) funkcja ta umożliwia natychmiastowe odtwarzanie plików wideo, fotografii i muzyki oraz dokumentów zestawu office przez proste podłączenie dysku, pendriva lub innego rodzaju pamięci wprost do gniazda USB w Twoim projektorze.
 • WebOS 4.0 Jest to już czwarta generacja systemu operacyjnego maszyn SMART rozwijanego poprzez LG. Dzięki słuchaniu głosu klientów powstała przychylna dla użytkownika, intuicyjna platforma zarządzania treściami on-line, źródłami sygnału i sterowania projektorem.
 • Korekcja trapezowa Dla łatwiejszej konfiguracji projektor HF65LSR wyposażony został 4-punktową korekcję trapezową, która niweluje zniekształcenia wynikające z nieprecyzyjnego ustawienia projektora względem ekranu albo innej powierzchni, na której obraz jest wyświetlany i zagwarantuje wyśmienity obraz z każdej odległości.
 • Bluetooth wprawdzie projektor wbudowane głośniki, to prawdziwe kino domowe wymaga odpowiedniego zestawu nagłośnieniowego. Projektor LG HF65LSR pozwala przesłać bezprzewodowo dźwięk do zestawu kina domowego lub słuchawek za pośrednictwem Bluetooth.
 • Funkcja screen share Projektor HF65LSR zezwala na połączenie sprzętów przenośnych takich jak telefon, tablet czy notebook równocześnie bezprzewodowo jak i kablowo (HDMI / MHL / Slimport lub przewód konwertera). Dzisiaj możesz oglądać swoje zdjęcia i filmy na naprawdę dużym ekranie.
 • HID Dla łatwiejszego korzystania z projektora, zwłaszcza jego funkcji SMART można do niego podłączyć myszkę i klawiaturę. Teraz siedząc wygodnie na kanapie możesz wprowadzać szukane frazy tak łątwo jak na komputerze.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.