Menu

Optoma Projektor DW330UST DLP 3500AL 3Y/3Y WXGA

Cechy produktu

  • Producent Optoma 
  • Kontrast 20000:1 
  • Technologia DLP 
  • Proporcje obrazu 16:9 
  • Trwałość lampy 1000 h
  • Moc lampy 240 W

Opis

Projektor Ultra Short Throw - ultra krótkiego rzutu

Projektor model W330UST, jest nieprzeciętny dla biznesu, szkół i uniwersytetów. Dzięki wysokiej jasności i obiektywowi ultra krótkiego rzutu może wyświetlić obraz 100" z odległości mniejszej niżeli 0,5m. Bliska instalacja od ściany pozwala uniknąć cieni na ekranie rzucanych przez przedstawiające osoby.

gwarantuje kompletny pakiet do nauki z wieloma funkcjami, w tym dwoma wejściami HDMI, zasilanym portem USB, wbudowanym głośnikiem o mocy 15 W.

Ultra-krótki rzut

Dzięki obiektywowi o ultra krótkim rzucie, możliwe jest prezentowanie imponujących obrazów większych niż 100-cali z odległości mniejszej niżeli jeden metr. Zezwala na to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co usprawnia prezentację; wspaniały do zastosowań interaktywnych.

idealne odcienie

Pokaż interesujące prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w oszałamiającej kolorystyce. Projektory Optoma bezusterkową wydajność odcieni odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od precyzyjnie odwzorowanych barw sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, intensywne prezentacje. Posiadamy trafne tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje zapotrzebowania. Znakomity do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

doskonały kontrast

Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i niezwykle bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - wyśmienity do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

zastosowana oglądarka do plików Office

Pokazuj prezentacje bezpośrednio z projektora bez zapotrzebowania korzystania z notebooka albo komputera przy pomocy wbudowanej oglądarki do plików Office. W prosty sposób kopiuj pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF albo JPEG na pamięć USB, kartę SD albo microSD (w zależności od wejścia projektora*) i wyświetl je na sporym ekranie. *przejrzyj specyfikacje projektora, by uzyskać całkowitą listę wejść

wyświetlacz USB

Podłącz swój projektor bezpośrednio do notebooka i wyświetlaj pulpit za pomocą kabla USB. Brak konieczności zastosowania nieporęcznego kabla VGA.

Sterowanie

wyposażony w szeroki zakres opcji pozwala na zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora. • Projektor Optoma RS232 zaopatrzony jest w bogaty zestaw poleceń RS232, dzięki temu można nim prosto i w prosty sposób zarządzać przy pomocy dowolnego systemu sterowania. • Zgodność AMX energiczny protokół wykrywania jest zaimplementowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX. •Creston RoomView korzystający z kompatybilnego oprogramowania RoomView® można włączać / wyłączać, obserwować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera• Kompatybilny Extron IPLink zezwala na łatwą instalację dzięki systemowi sterowania Extron

Prezentacje bezprzewodowe

Szybka instalacja i bezprzewodowe prezentacje z komputera PC, komputera Mac albo urządzenia przenośnego przy pomocy gratisowej aplikacji (nazwa)* i opcjonalnego bezprzewodowego urządzenia USB. Aplikacja zagwarantuje swobodę bezprzewodowego udostępniania i prezentowania dokumentów, fotografii, filmów, zmieniając Twój aparatów fotograficznych w wizualizer. Tworzenie bardziej połączonego i opartego na współpracy doświadczenia. ** przystępne w systemach Windows, MacOS, Android i iOS *

Keystone HV i regulacja czterech narożników

Projektor oferuje korekcję trapezu w płaszczyźnie poziomej i pionowej oraz indywidualne ustawianie geometrii każdego rogu obrazu, by stworzyć idealny kwadrat. Genialne rozwiązanie w sytuacji nierównych ścian albo miejsc, w których zamontowanie projektora generuje problemy i musi być zrealizowane pod kątem.

wbudowany głośnik

mocny zastosowany głośnik zagwarantuje nieszablonową jakość dźwięku oraz łatwą konfigurację bez zapotrzebowania kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

Full 3D

Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

Zasilanie USB

Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

Mysz zdalna i wskaźnik laserowy

Skieruj uwagę publiczności na odpowiedni komponent prezentacji dzięki prostemuproduktywnemu pilotowi ze sterowaniem myszy i wbudowanym wskaźnikiem laserowym.

Eco+

technologia Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i proste w użyciu funkcje energooszczędne.

Oszczędzanie energii

Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można ograniczyć zużycie energii nawet o 70%. Każdy tryb ma również pozytywny wpływ na żywotność lampy, zmniejszając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

Wyciszenie Eco AV

Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzów poza wyświetlacz zaciemniając obraz, gdy nie jest on niezbędny. To także natychmiast zniża zużycie energii do 70%, w dodatku przedłużając żywotność lampy.

prędkie ponowne uruchomienie

Funkcja ta pozwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

Moc audio

Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest stosowany. Żeby oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest wykorzystywany.

Włączanie bezpośrednie

Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – wyśmienite rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania

Bezpośrednie wyłączanie

Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, że nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

praca 24/7

Projektory Optoma są asygnowane do pracy 24 godziny na dobę w standardowej orientacji. Nadzwyczajne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy wykorzystywania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje charakterystyczna gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor pozostała oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania słusznej wydajności i wydłużenia żywotności lampy, marka Optoma zaleca, by wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

Specyfikacja
ekran/obraz
technologia wyświetlania
DLP
Rozdzielczość
WXGA (1280x800)
Jasność
3 500lumenów
Kontrast
20 000:1
Natywne proporcje ekranu
16:10
Współczynnik projekcji - zgodny
4:3, 16:9
Korekcja trapezowa - pozioma
4
Korekcja trapezowa - pionowa
4
szybkośc skanowania poziomego
15.375 ~ 91.147Khz
szybkość skanowania pionowego
24 ~ 85(120 for 3D)Hz
Jednolitość
80%
wymiar ekranu
2.16m - 2.92m (85in - 115in)
informacje o lampie
Źródło światła
Lampy
Moc lampy
240
Żywotność lampy (godziny)
4000 (Jasny), 12000 (Dynamiczny), 10000 (Eco), 15000 (Eco+)
Optyczny
Współczynnik projekcji
0.27:1
Odległość wyświetlania
0.49m - 0.66m
rodzaj zwiększenia
Stały
Ogniskowa (mm)
3.72
wbudowany offset
118%
Łączność
Złącza wejściowe/wyjściowe
Ogólne
Poziom hałasu (standardowy)
26dB
Kompatybilność z komputerem
FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
Kompatybilność 2D
NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz)
Kompatybilność 3D
Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60
3D
Full 3D
Security
Zabezpieczenie antykradzieżowe, blokada Kensington, ochrona hasłem
OSD / języki wyświetlacza
25 języków: arabski, czeski, duński, holenderski, angielski, Farsi, fiński, francuski, niemiecki, grecki, węgierski, Indonesian, włoski, japoński, norweski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, chiński uproszczony, hiszpański, szwedzki, chiński klasyczny, turecki, Vietnamese
Warunki pracy
5°C ~ 40°C, Max. Humidity 85%, Max. Altitude 3000m
Pilot
Zdalne sterowanie przy pomocy funkcji lasera i myszy
liczba głośników
1
Wattów na głośnik
16W
W pudełku
kabel zasilający pilot 2x AAA baterie podstawowy podręcznik użytkowania
Usługi sieciowe
LAN - sterowanie
Tak
LAN - wyświetlacz
Tak
LAN - sieci bezprzewodowe
Yes - optional
Zasilanie
Zasilanie
100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
Zużycie energii (tryb czuwania)
0.5W
Zużycie energii (maksymalne)
275W
Waga i wymiary
Waga netto
3.9kg
rozmiary (Sz x Gł x Wy) (mm)
343 x 383 x 112

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.