Menu

Optoma short throw W307UST OPTOMA 95.8UQ01GC0E

Cechy produktu

 • Producent Optoma 

Opis

W307UST panoramiczny projektor ultra krótkiego rzutu Full 3D
 • Natywny WXGA - obfite obrazy aż do 100"
 • Obrazy bez cieni na tablicach interaktywnych
 • Super jasne obrazy, żywe, wierne barwy – 3500 ANSI Lumenów
 • Niskie koszty eksploatacji - długa żywotność lampy do 4000h
Oczaruj swych słuchaczy, powiększ ich potencjał uczenia się i pomóż polepszać wyniki podczas lekcji w niesamowitym 2D lub 3D.

W307UST, projektor WXGA ultra-krótkiego rzutu z 3500 ANSI lumenami jasności został zaprojektowany, by wyświetlać jasne, bogate, kolorowe obrazy zarówno w środowiskach edukacyjnych jak i biznesowych. Wyśmienity do zainstalowania i ekranami, czy tablicami interaktywnymi zapewnia, że nauczanie i biznes posiadają optymalne narzędzia, by zainteresować odbiorców i prezentować bez cieni na ekranie i odblasków.

Wykorzystując specjalnie zaprojektowany uchwyt ścienny* i sprytny system zarządzania okablowaniem W307UST jest prosty w instalacji. Liczne funckje zabezpieczeń zapewniają, że projektor jest bezpieczny, gdy już jest zainstalowany.

Zaprojektowany z myślą o użytkowniku, W307UST obszerne możliwości podłączeń, solidne 10W głośniki stereo, a także sterowanie Crestron RoomView® do konserwacji i kontrolowania projektora poprzez sieć.

przychylny środowisku W307UST wyekwipowano w funkcje oszczędzania energii włącznie z trybeczm czuwania <0,5W i funkcję autowyłączania, co pozwala zaoszczędzić jednocześnie czas jak i pieniądze. Nasza oryginalna pewność jakości kolorów Optoma zapewnia bezproblemową, długookresową projekcję.

*akcesorium opcjonalne
Obiektyw ultra niedługiego rzutu
Umieść W307UST jeszcze bliżej do ściany tak, iż wiązka światła nie razi w oczy. Wyświetlaj imponujący obraz o przekątnej 60 cali z zaledwie 45cm od ekranu. Wolnostojący albo zainstalowany na ścianie, W307UST usuwa cienie na ekranie i pozwala ci prezentować prosto.
Jasna, szczegółowa i pełna barw projekcja

Przykuj uwagę swego audytorium za sprawą jasnych, żywych obrazów wyświetlanych dzięki technice BrilliantColor™ w jaką wyposażono W307UST.

Gdy zakupiłeś projektora DLP® Optoma zagwarantujemy,w kontraście do innych wiodących technice projekcji kolory nie wyblakną poprzez co najmniej 5 lat.

Predefiniowane tryby wyświetlania pozwalają Ci uzyskać świetny obraz na najróżniejszych powierzchniach, z ekranami i tablicami interaktywnymi tablicami włącznie.

Wyraźne, ostre obrazy

Lekcje w klasie i prezentacje w sali konferencyjnej wymagają ostrych, perfekcyjnych obrazów. Technologia DarkChip3™ od Texas Instruments proponuje zachwycający współczynnik kontrastu 15 000:1 dla ostrych jak brzytwa grafik i krystalicznie czystego tekstu. Mocniejsze odcienie bieli, ultra-głęboka czerń obrazów poruszają a tekst jest łatwiejszy do przeczytania.

Aby zachować czystość obrazu, projektory Optoma są zaprojektowane w technologii DLP®, która zapobiega degradacji w czasie, proponując dokładne działanie pikseli.

Niski kontrast
DarkChip3
Ekonomiczny - długa żywotność lampy

W307UST ma funckje oszczędzania energii, żeby ograniczyć zużycie mocy i wydłużyć żywotność lampy:

Aby móc osiągnąć maksymalne 4000h żywotności lampy projektor powinien pracować w trybie Eco i posiadać uruchomiony timer, który samoczynnie wyłączy projektor jeśli poprzez przypadek pozostał on nadal włączony a nie jest już niezbędny.

Tryb czuwania Optoma z niskim poborem mocy zasadniczo ogranicza zużycie energii, umożliwiając przyjazne dla środowiska zarządzanie energią i niższe koszty eksploatacji.

Creston Roomview® - sterowanie poprzez sieć
Oprogramowanie RoomView® proponuje konfigurowalny poprzez użytkownia interfejs do włączania/wyłączania, monitorowania, zarządzania i kontroli aż do 250 projektorów w tym samym czasie, z dowolnego komputera.
 • Stwórz harmonogram włączania/wyłączania oszczędzając czas, pieniądze i przedłużając żywotność lampy.
 • Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora łącznie z menu z poziomu przeglądarki internetowej.
 • Wyświetlaj komunikaty ostrzegawcze na wszystkich projektorach jednocześnie.
 • Zmniejsz czas konserwacji poprzez samoczynne odbieranie e-maili odnośnie podmiany lamp.
Pobierz oprogramowanie Crestron RoomView® Express z:
www.crestron.com/getroomview
Sterowanie RS232
pokaźna lista komend RS232 sprawia, iż kontrola W307UST jest przystępna z każdego systemu sterowania.
AMX Compatibility - Dynamic Discovery
Protocol jest zastosowany w W307UST. Ta cecha zezwala na łatwą instalację z systemami sterowania AMX.
łatwa wymiana lampy

Bezpośredni i nietrudny dostęp do lampy projektora na miejscu.

Łatwo dostępna pokrywa lampy
Kompatybilność z PJ-Link
Zainspiruj swoich uczniów

Nauczanie w 3D jest najnowszą innowacją w technikach edukacyjnych, otwierającą świeże możliwości nauczania równocześnie dla nauczycieli jak i uczniów. Zachęć i zainspiruj studentów lekcjami w 3D - poznawaj świat, podróżuj w przestrzeni, zaglądnij w głąb ciała, realizuj nowe idee. Projektory Optoma 3D przenoszą nauczanie na zupełnie inny poziom zaangażowania i zadowolenia... Bez dodatkowych kosztów!

Jak działa 3D?

Za sprawą naturalnej szybkości technologii DLP®, projektory Optoma 3D mogą wyświetlać video i obrazy z zaskakującym odświeżaniem 120Hz umożliwiając pełnoekranowe, pełnokolorowe, stereoskopowe pokazy 3D.

Efekt 3D jest generowany poprzez podział sygnału na dwa typowe strumienie video, po jednym dla każdego oka. Wykorzystując technikę DLP® Link™ okulary 3D synchronizują się z obrazem na ekranie odfiltrowując każdy strumień do trafnego oka. Twój mózg następnie składa oba strumienie umożliwiając zobaczenie 3D na żywo.

W307UT obsługuje sporo formatów 3D z przeróżnych sprzętów jak PC, Blu-ray 3D™, Sony® PS3, Microsoft® Xbox 360 albo sytemy 3D TV.

Czego potrzebujesz
 1. Optoma W307UST
 2. Okulary 3D Optoma DLP-Link
 3. Kompatybilne źródło 3D i oprogramowanie
Prawdziwe HDMI

Wyświetlaj przejrzyście czyste obrazy przy pomocy wejścia HDMI v1.4. Bezproblemowa projekcja z panoramicznego komputera/źródła HD za pomocą jednego kabla HDMI - nie potrzeba oddzielnych kabli audio.

Moc audio

Używaj mikrofonu i mocnych, wbudowanych 10W głośników z dowolnego miejsca w swej klasie lub w sali konferencyjnej, aby zwrócić uwagę publiczności.

Wyeliminowano potrzebę kosztownego uzupełniającego sprzętu audio i okablowania. Cztery wejścia audio z jednego komputera i maszyn video wykorzystanie W307UST jako przełącznika audio wraz z kontrolą głośności.

Auto Power Off

Jeśli po pewnym, zaprogramowanym czasie projektor nie uzyskuje sygnału ze źródła, wyłączy się automatycznie oszczędzając energię i wydłużając żywotność lampy.

powiększ swoje obrazy

Użyj cyfrowego zoom'u, aby przedstawić wyświetlane obrazu w sposób bardziej szczegółowy.

perfekcyjna projekcja

przystosuj nierówno wyświetlane obrazy dzięki pionowej korekcji Keystone'a.

Wychylona projekcja

Projekcja do stosowania na stole, ścianie i i podłodze.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.