Menu

Projektor BenQ i500 (9H.JET77.59E) Biały

Cechy produktu

  • Producent BenQ 
  • Jasność ANSI 500 
  • Rozdzielczość optyczna UXGA (1600 x 1200) 
  • Kontrast 100000:1 
  • Technologia DLP 

Opis

Epicka Rozrywka dla Miejskiego Stylu Życia

Współczesny styl życia młodzieży to z zasady myśl jak awansować społecznie, z jakiej formy rozrywki się radować i natychmiastowa satysfakcja. Dla prekursorów, którzy lubią rozrywkę on-line, Projektor BenQ i500 jest najnowszą drogą,zastosować bezprzewodową transmisję obrazów w niewielkich przestrzeniach. Wszystko bez kłopotu z plątaniną kabli i pudeł, podłączeniami dodatkowych sprzętów itd. To proste urządzenie, które łączy w sobie wbudowane aplikacje z bogatym zintegrowanym audio, i krótkim rzutem ekranu, ze źródłem światła LED. Wszystko to dostarcza natychmiastową rozrywkę sporego-ekranu nawet w ciasnych sceneriach obszernego miasta.

Natychmiastowa Bezprzewodowa Transmisja na spory wyświetlacz

Wyobraź sobie przesyłanie i projekcję filmów lub wideo na jakiejkolwiek ścianie. Projektor BenQ LED i500 - to szykowne urządzenie, które ma wszystkie z najpopularniejszych aplikacji świata i które możesz dzisiaj przesłać bezprzewodowo rozświetlając Twój pokój wyśmienitą rozrywką. Nie musisz się już martwić o kable video, dekodery albo innymi dodatkowymi urządzeniami. Teraz jedyne co powinieneś, to radować się Twoja ulubioną rozrywką na pokaźnym ekranie w każdym miejscu i o każdym czasie.

Mamy Aplikacje

Setki kanałów, aplikacji i gier, projektor LED BenQ i500 daje Ci dostęp do wszystkich Twoich ulubionych subskrypcji, bez zapotrzebowania przyłączania dodatkowych maszyn. Filmy, widowiska, choćby programy na żywo są w zasięgu Twojej ręki. Zacznij dzień urlopu porannymi wiadomościami, popołudnie ulubioną muzyką, a wieczór grami lub filmem. * Subskrypcje mogą stosować dodatkowe opłaty.

Bezprzewodowa Projekcja

Podłącz i500 do Internetu, tak po prostu, jak jakikolwiek smartphone albo tablet. Dzisiaj możesz już korzystać z dowolnej cyfrowej rozrywki w zaciszu Twojego domu lum mieszkania.

Obraz Wyświetlanych Aplikacji albo Dokumentów bez potrzeby Podłączenia Komputera

Gra wideo albo muzyka - dzisiaj możesz odtworzyć wprost z Pamięci USB, a kiedy będziesz musiał na prędko wrócić do zadań z pracy albo szkoły, i500 może otwierać dokumenty w Excelu, Wordzie lub Powerpoint, wszystko to bez korzystania z komputera.

niedługi Rzut

Twoje małe mieszkanie w centrum wszechświata? Żaden problem. Możesz wyświetlać obraz 80" z odległości tylko 1m od ekranu!. Twoje filmy, aplikacje i gry, będą wyglądać stanowczo na panoramie ekranu wyświetlane poprzez i500.

Ultra-Realistyczna Zawartość

perfekcyjna wizualna jakość odbieranych programów - od HD do Full HD. Projektor i500 gwarantuje odbiór video znacznej rozdzielczości z najwyższą jasnością i ostrością.

Źródło Światła LED to Przedłużona wytrzymałość Projektora i 2X Wizualny lśnienie

Dla prawdziwych wizjonerów, projektor i500 buduje odcienie w pełni nasycone odcieńmi, rozświetlone poprzez jego źródło światła LED. Ten cykl powoduje efekt Helmholtza-Kohlrauscha, trafnie przysłaniając projektory oparte na lampach z dwa razy większą ilością jasności ANSI lumenów. Dzisiaj Twoje filmy, widowiska i gry dostają wystarczający wizualny impakt światła, który genialnie się sprawdza choćby przy umiarkowanie oświetlonych pokojach- światło dzienne.

Dźwięk, Który Przyprawi Cię o Dreszczyk Emocji

dobre audio ma decydujące znaczenie dla Twojej muzycznej rozrywki. Dlatego i500 posiada podwójną komorę głośników 5Wx2, zaprojektowanych tak, byś słyszał i docenił dźwięk bez nieporęcznych zewnętrznych głośników. Tak naprawdę, na dodatek, dzięki Bluetooth możesz wykorzystać system audio, gdy nie wyświetlasz w danej chwili projekcji. I500 jest dostrojony tak, aby być jednocześnie finezyjnym i głośnym. Nasz naczelny inżynier głosu, który osobiście upewnił się, iż dialog i subtelne szczegóły mogą być istotnie słyszalne, niezależnie od podkładu muzycznego, począwszy od miękkich utworów instrumentalnych do hard rocka. Tryby dźwięku optymalizuje w dodatku te tony, które w danej chwili odpowiadają twojemu nastrojowi.

małe rozmiary - przypasujesz do swego Stylu

minimalistyczny i lekki, dzisiaj możesz wziąć i500 do jakiegokolwiek pokoju i nawet położyć go na łóżku, albo na podłodze, by natychmiast cieszyć się Twoją ulubioną rozrywką na sporym ekranie. Jego konwencjonalna elegancja, połączona z funkcjonalnością, uzupełni jakąkolwiek dekoracje Twojego wnętrza.

nieprzeciętna Korekcja Keystone

Ponieważ i500 ma Cię zadziwić gdziekolwiek jesteś, włączyliśmy korektę pionową eliminującą efekt trapezu, gdy projektor jest położony przy pośrednim narożniku. Obojętnie gdzie postawisz projektor, czy to na niskim stoliku w salonie albo w sypialni na kanapie, samoczynnie przystosujesz obrazy tak, żeby wyświetlał bez zniekształcenia.

Naturalna i instynktowna Kontrola

Potrafisz już użyć i500 ponieważ zaprojektowaliśmy jego kontrole i interfejs z takimi samymi elementami, jakie są stosowane na dzisiejszych najpopularniejszych urządzeniach. Nie ma zapotrzebowania sięgania do Instrukcji Obsługi, gdy wszystko przychodzi naturalnie i instynktownie za pomocą pilota zdalnego sterowania. Współpracuje z myszą i klawiaturą skrupulatnie tak jak tego oczekujesz.

automatyczne Aktualizacje

Projektor BenQ LED i500 na bieżąco - poprzez OTA (Over-the-Air) na żywo- uaktualnia najnowsze oprogramowanie. Dzisiaj już nigdy, nie opuścisz naszych najważniejszych rekomendacji i najnowszych wersji aplikacji, firmware i sterowników, a Twoja ulubiona rozrywka będzie kontynuowana bez problemów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.