Menu

Projektor BenQ MH856UST

Cechy produktu

  • Producent BenQ 

Opis

Więcej Interakcji, Więcej Zabawy z Nauki

Totalne klasowe interaktywne rozwiązanie: MH856UST zagwarantuje perfekcyjną łączność, rozdzielczość 1080p Full HD, funkcją ultra short-throw (krótkoogniskowy rzut projekcji) i opcjonalnie interaktywny z PointWrite ™, jasność 3500 ANSI lumenów, żywotność lampy umocniona przez technologię SmartEco ™ wyświetlając długotrwały, mocny i żywy obraz.

rewelacyjny obraz z nieznacznej odległości

Z projektorem ultra-krótkoogniskowym, nauczyciele mogą przyciągnąć uwagę uczniów w klasie z zachwycającą przekątną obrazu 100 cali z odległości zaledwie 0,43 m*.. *Odległość projekcji w projektorach z lustrem mierzona jest od ekranu do końca projektora.

błyskotliwa efektywność przy rozdzielczości FullHD 1080P

BenQ proponuje przeróżne rozdzielczości dla modeli projektorów z niedługim rzutem ekranu. Rozdzielczość Full HD daje ostry, jasny i skrupulatnej jakości obraz. Korzystając na lekcji z projektora MH856UST, nauczyciel może intrygować swoją klasę, lekcjami pełnych barwnych treści multimedialnych.

Interaktywność i Współpracę Nauczyciel-Uczeń, Wspiera aktywną Naukę przez wykorzystanie PointWrite,

Utrzymanie energicznego zaangażowania uczniów w czasie lekcji jest priorytetem dla BenQ - Koncepcji Inteligentnej Klasy - prostu integracja MH856UST z najnowszą technologią PointWrite ™ to doskonały sposób, aby wielu uczniów zaaktywizować naraz do współpracy i uczestnictwa w lekcji. BenQ wprowadza, jak nigdy dotąd, postępowe interaktywne dotykowe rozwiązanie na nowy poziom łatwości i kontroli. Nauczyciele mogą dzisiaj przekształcić dowolne miejsce dla tablicy interaktywnej i współpracować z 4 uczniami naprzemiennie dzięki wskaźnikowi PointWrite ™ albo po prostu wykorzystując palce.

Funkcja Scalania Dwóch ekranów

Funkcja Scalenia Dwóch wyświetlaczów pozwala nauczycielom tworzyć wciągające w świat nauki doświadczenia, poprzez połączenie dwóch PointWrite - interaktywnych projektorów do projekcji płynnie scalonego obrazu w dwa ekrany. Tworzy przestrzeń dla nauki np. Systemu Słonecznego, wirtualnej wycieczki dookoła świata albo po prostu wytwarza świetny pokaźny wyświetlacz dla poznania nowych lekcyjnych doświadczeń..

Funkcje PointWrite:

‧ Interaktywny na każdej powierzchni ‧ Podwójny ekran dotykowy z wieloma możliwościami ‧ Obsługuje do 4 wskaźników / palców ‧ prosta konfiguracja z tylko 1 sekundową auto kalibracją * ‧ Superszybki czas reakcji 0.016 sekundy * szybkość Kalibracji może zmieniać się w zależności od systemu komputerowego. **Funkcja jest dostępna z opcjonalnym zestawem PointWrite.

Korekcja Narożnika Obrazu

Funkcja Korekcji Narożnika Obrazu (Corner Fit) jest przydatna gdy projektor jest wykorzystywany do projektu na przestrzeni ograniczonej albo nierównej, na przykład w określonych ramach przestrzennych. Jest to sprężysty i komfortowy sposób, by poprawić każdy zniekształcony narożnik i uzyskać doskonały prostokątny obraz..

Prosty Montaż Mocowania Ściennego

BenQ wprowadził dodatkową pomoc w montażu projektora. Instalator ma schemat instalacji i miarę do pomiaru odległości, tak by zlokalizować najistotniej trafny sposób przypasowania położenia ekranu projektora dla optymalnego wyświetlania obrazu w Twojej klasie.

Złącze MHL

Dzięki wsparciu technice MHL, nauczyciele i uczniowie mogą natychmiast udostępniać zdjęcia, filmy, strony internetowe, a nawet gry na swoim smartfonie lub tablecie z Androidem. Starczy podłączyć urządzenie do inteligentnego projektora klasie za pomocą kabla MHL i oglądać treści na ekranie projektora.

Oszczędzamy Więcej Energii z Technologią BenQ SmartEco™ Technology

Dzięki technice BenQ SmartEco ™ proponujemy niższy całkowity koszt posiadania projektora i zoptymalizowaną projekcję energiczne oszczędzanie energii wraz z bezkompromisową jasnością wyświetlanej prezentacji. Dzięki tej innowacji, szkoły i przedsiębiorstwa, są w stanie zaoszczędzić nawet do 70% poboru mocy lampy, przekładając to na niższe koszty utrzymania, równocześnie gwarantując bardzo żywe wrażenia wizualne każdej prezentacji.

Tryb SmartEko: Mądre Zarządzanie Energią

namierzając zawartość wejściową w celu określenia ilości wymaganej jasności potrzebnej do słusznego wyświetlania barwy i działania kontrastu, Tryb SmartEco jest w stanie ograniczyć siłę natężenia lampy, zapewniając równocześnie wspaniałą jakość obrazu. Tutaj nie ma żadnych kompromisów!

Tryb Eko Blank

Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w chwili gdy bezpośrednio chcą skoncentrować uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest wykorzystywany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona samoczynnie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej choćby o 70%.

Tryb Braku Sygnału Źródłowego

Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC albo laptop. By uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Ogranicza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

nieśmiertelna jakość obrazu:

Projektory BenQ DLP gwarantują ostrą jak brzytwa przejrzystość obrazu, szczególnie czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości barwy, takie same barwy wyświetlane poprzez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po przez progresywne technologie koła odcieni. Ponieważ lusterka są bezbarwne i bronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie odporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając nieprzeciętne prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach aktywnego stosowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora. Technika DLP gwarantuje także bez-filtrowy design projektora, dając gwarancję długotrwałej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ w dodatku rozszerza efektywność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii poprzez lampę projektora.

nieprzeciętna Ostrość i przezroczystość plus Ultra-Czytelność:

Dzięki 96% współczynnikowi wypełnienia, układ technologii DLP dostarcza piksel za pikselem, eliminując w ten sposób grube ciemne maskownice wokół pojedynczych pikseli, które jednocześnie ograniczają detaly kolorów. Wyższy współczynnik wypełnienia i mniejsze czarne obramowania przekładają się na zauważalnie czystsze, bardziej intensywne kolory i gładszą jakość obrazu. Projektory BenQ DLP, posiadają także wysoki współczynnik kontrastu, dostarczając idealną jakość wyświetlania drobnego tekstu, cienkich linii i ciemnych komponentów sceny. Czernie są głębsze, a ogólna jakość obrazu jest bardziej skupiona i czystsza. Twoje prezentacje będą czytelne i produktywne, nawet ogląinformacje z tylnego rzędu publiczności.

Prawdziwe, Żywe kolory:

nawet w poprawnie oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć optymalny balans jasności i barw, dzięki technice BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej poprzez BenQ technologii BrilliantColor, która umożliwia wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią barw. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu odcieni poprzez włączenie wtórnych odcieni żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z energicznymi odcieniami do nieuchwytnych tonów średnich, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

ekoFAKTY

Etykiety ecoFACTS mogą powiedzieć, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój artykułów przyjaznych środowisku wytwarza cykl w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,na dodatek intensywnie rozwija produkty przyjazne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje firma BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, odpowiedniego doboru tworzyw, projektowanie opakowań energooszczędnych, a także innych aspektów dotyczących produktu i ochrony środowiska naturalnego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.