Menu

Projektor BENQ W1800

Cechy produktu
  • Producent BENQ 
Opis

Projektor kina domowego 4K HDR UHD, 100% Rec.709, HDR10, HLG | W1800

  • BenQ CinematicColor dla 100% przestrzeni barw Rec.709 z fabrycznym raportem kalibracji
  • Prawdziwa rozdzielczość 4K UHD 8,3 miliona pikseli
  • Zoptymalizowany pod kątem projektora HDR10 / HLG

CinematicColor przywołuje oryginalną wizję reżyserów
Zespół ds. Technice CinematicColor producenta BenQ, kierowany poprzez naszych inżynierów z podwójnym certyfikatem THX i ISF, zagwarantuje pełną zgodność z zaleceniami. Pokrycie w standardzie 709 HDTV zagwarantuje genialną spójność odcieni.

Poznaj cuda CinematicColor
Wzmacniając adekwatne odcienie w celu uzyskania precyzyjnej jakości obrazu, CinematicColor zagwarantuje dokładność barw Rec. 709 HDTV, technologia koła kolorów RGBRGB i wysoki natywny współczynnik kontrastu, aby odblokować zniewalającą jakość obrazu z wyraźnymi obrazami i ostrymi szczegółami, zapewniając najwyższą przyjemność z kina domowego 4K HDR.

Tryb filmowca zachowuje pełne spektrum wizji filmowców
Tryb filmowca zachowuje rytm ruchu, kinowe kolory, zakres dynamiczny i jasność, które reżyserzy zaplanowali na spory wyświetlacz. Inteligentne projektory kina domowego BenQ wspierają pragnienie filmowców, aby widzowie domowi mogli na nowo przeżywać majestatyczne sceny i czułe chwile w sposób, w jaki miały być oglądane.

Raport fabrycznej kalibracji koloru
Ciesz się precyzyjnym odwzorowaniem kolorów od pierwszego dnia dzięki gwarantowanej przez W1800i 100% zakresu odcieni Rec.709 z Delta E < 3. Każdy projektor jest fabrycznie testowany i dostosowywany do temperatury barwowej D65, gamma, poziomu czerni, poziomu bieli, neutralnej szarości, śledzenia kolorów RGBCMY, odcienia, nasycenia, jasności i mocy wyjściowej w oparciu o ITU-R Rec. 709. Wszystkie dane są następnie zestawiane w jednostkowym raporcie kalibracji fabrycznej dołączanym do każdego W1800.

Prawdziwa doskonałość 4K 8,3 miliona pikseli
oszałamiająca rozdzielczość 4K UHD (Ultra-HD) 3840x2160 jest czterokrotnie obszerniejsza ilość pikseli 1080p FHD (full HD). Dzięki 8,3 mln odrębnych pikseli na każdą klatkę, W1800 minimalizuje rozmycie i wyświetla ostry, wyraźny obraz. Na dodatek projektor z technologią single-DMD DLP (chip) nowej generacji 0,47 ukazuje wykwintny, nowoczesny wygląd, który uzupełnia przestrzeń oglądania.

Hiperrealistyczna jakość video dzięki HDR
Doładowany poprzez obsługę HDR10 i HLG z ekskluzywnym HDR zoptymalizowanym pod kątem projektora BenQ, W1800 zagwarantuje wysoki zakres dynamiki, zapewniając pokaźniejszą jasność, zakres kontrastu i optymalizację obrazu w jednym kroku, wydobywając każdy detal w treści wideo 4K, zapewniając wspaniałą przyjemność kinową.

Łatwa zamiana na 4K z projektora BenQ Full HD
W1800 zawiera intuicyjne funkcje i piękną estetykę w wyszukanej, lekkiej obudowie. Aktualizacja do projektorów 4K W1800i jest bezproblemowa, bez potrzeby ponownego regulowania rozmiaru ekranu i odległości rzutu na tym samym uchwycie sufitowym.
*W1800 jest zaprojektowany ze współczynnikiem projekcji zgodnym z projektorami BenQ W1070, W1090, W2000, które mogą posiadać ten sam uchwyt sufitowy, co upraszcza aktualizację do 4K.

1,3-krotny zoom dla sprężystych odległości rzutu
W1800 maksymalizuje dostępną przestrzeń dzięki różnym odległościom rzutowania, umożliwiając rozrywkę na sporym ekranie 4K w ciasnych pomieszczeniach.

Korekta Keystone 2D dla idealnego wyrównania
Keystone 2D eliminuje efekty trapezu podczas projekcji z rozmaitych miejsc w pomieszczeniu, co gwarantuje łatwość i wygodę.

Obrót obrazu dla wszechstronności umieszczania
Cyfrowa regulacja obrotu poprawia elastyczność projekcji, nawet na nierównych platformach. Więcej opcji rozmieszczenia pomaga zwolnić cenne miejsce.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.